מכבי תל אביב סיימה הערב (שני) באופן רשמי את העונה הסדירה של ליגת העל עם חיוך ושלוש נקודות, בזכות 0:2 על מכבי פתח תקווה במסגרת המחזור ה-26. הקבוצה של ג’ורדי קרויף תגיע לפלייאוף העליון מהמקום השלישי, אך כשהיא רחוקה שתי נקודות בלבד מהפסגה בה נמצאת הפועל באר שבע. המלאבסים מבחינתם יגיעו לפלייאוף התחתון מהמקום השביעי.

המאמן המנצח, ג’ורדי קרויף, אמר בסיום: “החצי הראשון היה טוב, החצי השני ככה-ככה. החמצנו הרבה הזדמנויות וזה משהו שנצטרך לשפר לקראת הפלייאוף, כי נהיה חייבים ליצור שער מכל מצב. אני מרוצה באופן כללי מההופעה. אנחנו צריכים את התמיכה של הקהל בפלייאוף, הכל שם אפשרי. איבדנו הרבה נקודות במהלך העונה. יהיו לנו בפלייאוף יריבות קשות שלא יהיה פשוט לנצח. אנחנו צריכים לשחק באותו אופן שהתמודדנו עם הגדולות בסיבוב השני. עם מסירות טובות לא לוקחים נקודות, היינו מעדיפים להיות בעמדה טובה יותר, אבל איבדנו בטיפשות נקודות לאחרונה. אני מקווה שנהיה טובים יותר”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ג'ורדי: אנחנו מוכנים לפלייאוף

“משחק מאכזב מאוד, לא נכנסנו למשחק. השער השני שספגנו פירק אותנו טוטאלית”, הסביר מאמן פ”ת שרון מימר. “חבל מאוד, כי רצינו להשיג יותר, נמשיך הלאה. השנה לא הצלחנו לנצח את הקבוצות מהפלייאוף העליון, הקבוצות מתחתינו כן ואנחנו עדיין מעל אז אני מרוצה. אני רוצה שנסיים את העונה הכי טוב שאפשר. עקב אכילס שלנו העונה? ספיגת השערים, אנחנו צריכים לשמור על המקום השביעי שלנו”.