מנכ"ל איגוד השופטים יריב טפר החליט כנראה לפתוח דף חדש ביחסים עם השופטים לאור מה שהיה לאחרונה.

לקראת מבחני הכושר שיש לשופטים ביום רביעי הקרוב וביום רביעי הבא, טפר כתב הערב (שני) בין השאר לשופטים ולעוזרי השופט: "שופטים ועוזרים יקרים, לאור הביצועים הטובים בתקופה האחרונה, הכניסה למשחקי הפלייאוף החשובים והרצון להוריד לחץ מיותר ולייצר אווירה חיובית, שתסייע לכולנו כארגון לצלוח בצורה המיטבית את האתגרים המשמעותיים שלפנינו, הן בהיבטים המקצועיים והן בהיבטים הנוספים, החלטנו כלל הגורמים הנוגעים על שינוי מתכונת מבחן הכושר הקרוב".

המנכ"ל שכנראה אולי 'לא היה פה לאחרונה' ולא היה חשוף לטעויות הרבות החליט פשוט להביא אליו בחזרה את השופטים. טפר פירט להם מה הן הדרישות החדשות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בדיון של מחאת הקוונים

מי שלאחר שלוש דקות מסר לטפר תודה, הוא מנהיג הוועד של עוזרי השופט, אורן בורנשטיין, שדאג לשיבוש משחקי ליגת העל השבוע. הוא כתב לטפר עם סימני ויי משולש: "זה אני מוסר בשמי ובשם כולם".

לאחר 18 דקות, טפר החליט להגדיל את הסוכרייה לעוזרי השופט ובישר להם: "לאחר בדיקה נוספת ועל מנת לשמור על יחסיות דומה להפחתה במבחן השופטים, נפחית עוד יותר את הדרישה במבחן של העוזרים”.

עוזר השופט רועי חסן שעמד רק אתמול בפני טפר לשימוע שטען שהוא לא חוקי, כתב בתגובה בקבוצת הווטסאפ של השופטים: "זה סופי או  שעוד כמה ויי יורידו ל-14.2?".