הפועל תל אביב, שנהנתה בשבוע שעבר מסגל מלא לאחר תקופה ארוכה, תתמודד היום (שלישי, 19:30) מול הפועל רמת השרון ללא עידן כהן שפרק את הכתף (לא ינותח, ייעדר כשלושה שבועות), מוטי ברשצקי, שאובחן עם מתיחה בשריר (ינוח 10 ימים) ואמיר עגייב, לו קרע קטן בשריר הירך האחורי.

כמו ברשצקי, גם עגייב עבר בדיקת אולסטרסאונד שהראתה כי כפי שחשש מיד לאחר שהוחלף מול הפועל מרמורק, הוא סובל מקרע בשריר הירך האחורי, קטן אמנם, של כ-3 סנטימטרים. לקשר האדומים נאמר כי הוא צריך לנוח לפחות שבועיים, כאשר במתחם חודורוב מקווים שהוא יחזור אחרי פגרת הנבחרות, למשחק האחרון שלפני הפלייאוף העליון, מול הפועל פתח תקווה. בכלל, הפגרה מעודדת את האדומים, שמקווים כי אחריה שלושת הפצועים ישובו לכשירות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה: מרמורק כפו עלינו משחק איטי

בינתיים, מי שיחליפו את השלושה במשחק מול רמה"ש הם טל בנש, אופיר טקיאר ודור חוגי, כשגם אור אוסטוינד יפתח במקום ניר לקס במרכז השדה. בשל הפציעות, קובי רפואה הקפיץ את עלי אלעוברה, רז שלמה ועמית מלכה לסגל לקראת המשחק. מי שימשיכו להיעדר הם ג'וזף גנדה, עדן הרשקוביץ ורז נחמיאס.

"נבוא למשחק הזה מחויבים כמו שבאנו למשחקים הפועל קטמון, הפועל כפר סבא ואחי נצרת", אמרו בהפועל ת"א לאחר המעידה מול מרמורק, שהגיעה אחרי ה-0:4 הגדול על כפ"ס והוסיפו: "לא נחשוב שוב שאפשר לבוא אחרי משחק גדול ונרשה לעצמנו להיראות לא טוב. נבוא מחויבים, נתאבד על המגרש".

הרכב הפועל ת”א: אריק ינקו, טל בנש, אוראל דגני, אדי גוטליב, מרווין פירסמן, אביחי ידין, אור אוסטוינד, אופיר טקיאר, דור חוגי, שחר הירש ופייסל מוליץ'.