בעירוני קריית שמונה איבדו באופן כמעט סופי את הסיכוי להעפיל לפלייאוף העליון, שזו הייתה המטרה המינימלית מבחינת הבעלים איזי שרצקי ערב פתיחת העונה, ונראה כי הסיכויים של חיים סילבס לזכות בחוזה לעונה נוספת לא גבוה במיוחד.

במועדון לוקחים בחשבון כי חל שיפור משמעותי בחודש האחרון, למעט המשחק מול מכבי חיפה, ושינוי זה משפר במעט את מצבו של סילבס, אך לאור העובדה כי עם תקציב שיא של 30 מיליון וצפייה למאבק על הכרטיס לאירופה, העונה תסתיים ללא הגעה לפלייאוף העליון, כך שהסיכויים של המאמן להמשיך בקבוצה לא גבוהים במיוחד.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוטן: החובה שלי היא שלא נרד ליגה

גורם בקבוצה הצפונית אמר היום ל-ONE: "למרות השיפור לאחרונה יש אכזבה, המשחק בסמי עופר פגע קשות במניות של חיים אצל שרצקי. בשורה התחתונה, החודש הזה מעניק למאמן סיכוי אך שלא תטעה - רק העפלה לגמר גביע המדינה או שיפור משמעותי מבחינת היכולת והתוצאות יבטיחו חוזה לעונה נוספת, כל סיטואציה אחרת והבעלים יחפש מאמן חדש".

במועדון מקווים לשוב למסלול הניצחונות כבר ביום ראשון במשחקה הביתי של הקבוצה. השוער מהדי זועבי ימשיך בין הקורות ולאיתמר ניצן, יהיה זמן להתאושש על מנת שישוב עד למשחק הגביע בסוף החודש מול הפועל באר שבע, משחק שהפך לגורלי ולמטרה המרכזית של הקבוצנ לאור איבוד הסיכוי להגיע לפלייאוף.