איגוד השופטים יקיים הערב (רביעי) כנס חירום עם השופטים שהוזעקו אליו בעקבות שרשרת הטעויות הלא פוסקות שלהם. ראשי האיגוד מתכוונים להעביר בין השאר דברים קשים לשופטים, ובין היתר להתייחס לכך שחלק מהשופטים מלכלכים על חבריהם.

האיגוד מלא ב’קליקות’, כאשר אחדים מהשופטים ממש מחכים שהשופטים האחרים יכשלו ולא יצליחו. האיגוד הגיע אולי לרמת השפל הנמוכה שהייתה לו בשנים האחרונות בשל המתרחש.

אחת העדויות למה שקורה עם שופטים הגיעה דרך קבוצת המסרונים הלא רשמית שלהם באפליקציית ‘וואטסאפ’. לאחר ההתרחשויות עם לירן ליאני במשחק העונה בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע, כאשר שער של אבי ריקן לא אושר כשאף אחד מצוות השיפוט לא ראה את המהלך שהיה ברור במיוחד, ליאני התראיין בפתיחות בכול כלי התקשורת והסביר מה קרה מבחינתו.

צילום מתוך קבוצת השופטים

השופט דניאל בר נתן, שלא מציג בדיוק עונה גדולה מבחינתו (עונה שאפשר להגדיר כסבירה ולא יותר), החליט לשלוח לקבוצת השופטים תמונה של ליאני ממוסף 'ממון' של 'ידיעות אחרונות', שם מפרסמים באחד המדורים בכל יום את “הברקת היום”. הפעם הוחלט לקחת ציטוט של ליאני מתוך ראיון ל-ONE: "ראיתי על הפנים של איתן כמה כואב לו", ומתחת לתמונה כתבו: “לירן ליאני מפיל תיקים על חברו לצוות השיפוט".

מתחת לתמונה ששלח בר נתן בקבוצת הוואטסאפ של השופטים, הוא כתב בין השאר: “שאפו לחברנו היקר. לאחר שכבש כל אתר אינטרנט, וואן, וואלה, ספורט 5 ותחנות הרדיו 103, אופירה, גל"צ, אל ג’זירה וקול איל עראב, הבחור כובש יעד חדש ולא רגיל, מגזין ממון".

בתגובה לכך, ליאני התעצבן ופשוט הסיר את החברות שלו מהקבוצה. לליאני, כך אומרים, נמאס ממי שמתעסק ברכילות ולכן החליט להפסיק להיות חבר בקבוצה הזו.

ביקשנו את תגובתו של דניאל בר נתן לסיפור. וכך היה:

דניאל, העלת את התמונה של ליאני לקבוצת השופטים והוא התעצבן עליך ויצא משם.
"אני חושב שאתה עושה עבודה חובבנית, מחפש רק להיכנס בהנהלה, ממחזר כתבות".

תענה עניינית, מדוע שלחת את התמונה ופגעת בליאני?
"לא מתעסק בשום רכילות, אני לא מתחשבן לא לך ולא לליאני" .