בישיבת הנהלת איגוד השופטים אתמול (שלישי) שהייתה סוערת במיוחד, הודיע חבר ההנהלה דני קורן על התפטרותו מהאיגוד לאלתר. במהלך הישיבה התנהלו חילופי דברים קשים בין יושב הראש עוזי יצחקי, לבין קורן. בין השניים הייתה התנהלות מילולית במשך מספר דקות. לאחר מכן הודיע קורן: אני מתפטר, לא ממשיך פה יותר.

כזכור, בראיון ל-ONE הטיח לאחרונה דברים קשים מאוד על ההתנהלות של יצחקי ואף כינה אותו ליצן (בראיון אמר: “עומד מאחורי כל מה שאמרתי. יצחקי לא ראוי ולא היה צריך להיות יו"ר איגוד השופטים, הוא נתפס בקלקלתו כשהוקלט כשהוא אומר על החשבת הכללית של האוצר לשעבר, ‘מה אומרת הזונה?’, ‘שיעיף אותה במקום, את הכלבה הזאת’, (מיכל עבאדי-ביואנג'ו, ג.ל.). היה את סיפור דני נוימן והצ’קלקה, זה הפנים של איגוד השופטים? האיגוד בתקפותו לא ידע דקה אחת של שקט, אף אחד לא רוצה לעבוד איתו").

באיגוד השופטים יבחנו הבוקר את פרוטוקול הישיבה כדי לבדוק מבחינה משפטית האם ההתפטרות של קורן אכן נכנסת לפועל אחרי שהודיע על כך במהלך הישיבה. כמו כן, הטיחו ביקורת על קורן שבשעת משבר קשה של האיגוד, במקום להישאר עד לסיום העונה ולעזור עם הניסיון הגדול שלו, הוא בחר בדרך הקלה והתפטר.