הפועל חיפה חווה עונה מוצלחת, אך יחד עם ההצלחה, מגיע גם הביקוש הגדול לשחקניה. הקבוצה הבטיחה את מקומה לראשונה בפלייאוף העליון, אך חלק לא מבוטל משחקני הסגל מחוזר ע"י קבוצות אחרות. בין השחקנים הבולטים שהקבוצה של יואב כץ תנסה להגיע איתם להסדר נמצא החלוץ, אלון תורג'מן, שנותן עונה מצוינת.

השחקן נמצא אמנם במעקב של קבוצות משווייץ, שנציגים מטעמן כבר הגיעו לצפות בו בארץ, אולם ל-ONE נודע כי במקביל, אוסטריה וינה אשר בשורותיה שיחקו בעבר עומר דמארי ורועי קהת, עוקבת אחרי החלוץ. עוד נודע כי נציגי הקבוצה האוסטרית יחד עם סוכנו של השחקן, גלעד קצב, הגיעו לצפות בתורג’מן במשחק הדרבי האחרון במסגרת רבע גמר גביע המדינה. אוסטריה וינה צירפה בעבר שחקן נוסף שכיכב בליגת העל, לארי קאיודה, ועם כולם היא נחלה הצלחה. 

בחיפה מודעים לעובדה שהראש של חלק מהשחקנים נמצא בעתידם מאחר שחלקם מסיימים חוזה. להבדיל מהשנים האחרונות במהלכן הקבוצה הבטיחה את הישארותה בליגה רק לקראת סיום העונה, מה שאפשר ליואב כץ לחכות עם המו”מ עד לסיום העונה, השנה המצב שונה בתכלית.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ניר קלינגר: לא היינו מספיק קילרים

בקבוצה מהכרמל ינסו להגיע להבנות עם החלוץ כמו גם עם שחקנים אחרים, אולם ההתעניינות של אוסטריה וינה בתורג’מן עשויה להוביל להתפתחויות אחרות. אגב בנוגע לסוגיית הפרמיות, שחקנים בקבוצה עשויים ליזום מהלך ולבקש מיואב כץ להגדיל את רף הנקודות עבור הפרמיות ל-50 נקודות במקום 40. “יואב כץ יבוא לקראתנו ברגע שנפנה אליו, אין סיבה שלמרות המענקים שיש לחלק גדול מאיתנו בחוזים נושא פרמיית הנקודות לא יקבל שינוי”, אמרו בקבוצה.

בינתיים נמשכות ההכנות בהפועל חיפה לקראת משחק הליגה מול מכבי נתניה ביום ראשון (20:30). מי שיחזור להרכב יהיה הבלם הרומני, גבריאל תאמאש, שלא שיחק מול הפועל רעננה בגלל צהובים. בקבוצה מקווים שעד למשחק החוזה מול הרומני ייחתם לשנתיים הקרובות. המאמן, ניר קלינגר, שוחח עם השחקנים באסיפה ואמר להם: “אני רוצה שנחזור להיות אותה קבוצה רעה שאפיינה אותנו. זה  יפה ונחמד שאנחנו מחזיקים בכדור אבל אין לי כוונה שנוותר על התיקולים והנחישות, על כך שהיינו רצים יותר מכל קבוצה אחרת במגרש”.