בית”ר ירושלים אומנם עלתה, לפחות באופן זמני, לפסגת טבלת ליגת העל אחרי שסיימה הערב (שבת) ב-1:1 מול עירוני קריית שמונה, אבל למרות זאת, בקרב הקבוצה מהבירה לא יכולים להיות מרוצים מהיכולת של השחקנים במהלך 90 הדקות בצפון, כאשר החבורה בצהוב-שחור לא הייתה רחוקה מלהפסיד במשחק.

מאמן בית”ר, בני בן זקן, שפגש את הקאסית אמר בסיום: “אני מאוכזב מהמשחק ומהיכולת שהצגנו כי קריית שמונה היו יכולים גם לנצח ולנו לא הגיע יותר מתיקו. לא הבאנו פעולות אישיות וגם הגול שהשגנו היה ממצב נייח. לא היינו ממש טובים היום”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בן זקן: "לא הגיע לנו יותר מנקודה"

החילוף של איתי שכטר בדויד קלטינס: “הוצאתי את שכטר כי ק”ש היו יכולים לנצח בסופו של דבר. לי חשוב שאם לא ננצח אז לפחות נדע לא להפסיד. זה לא שנלחמנו על נקודה, ניסינו לנצח וקלטינס גם כמעט בישל שער ניצחון. יכול להיות שליוסי בניון היה מקום אבל אני חשבתי שזה מה שצריך לעשות במשחק הזה”.

בני בן זקן (עמרי שטיין)

החזרה לקריית שמונה בה החל את קריירת אימון הבוגרים שלו: “מה שהיה בק”ש נגמר ומערכת היחסים טובה. זה שמדברים לא אומר שיודעים מה היה. אני שלם עם ההחלטות שלי גם בבית”ר ומבצע את התפקיד כמו שביצעתי בק”ש”.

איתי שכטר הגיב גם הוא לחילוף שלו והוסיף: “אני הרגשתי קצת את התאומים במהלך השבוע אז ידעו שיהיה לי קשה למשוך את כל 90 הדקות. בכל מקרה, אני לא נכנס להחלטות המקצועיות. היה משחק פחות טוב שלנו באצטדיון מאוד קשה מול קבוצה שדווקא נגד בית”ר נלחמת בשיניים. למרות זאת, אנחנו צריכים לדעת לא להפסיד גם במשחקים פחות טובים. שתי הקבוצות היו יכולות לנצח, היו לנו שבועיים עם הרבה משחקים ופצועים. אנחנו מאוכזבים אבל לפחות ידענו לקחת נקודה”.

איתי שכטר שומר על אפונסו טיירה (עמרי שטיין)

הספק עבירה שביצע במהלך שהביא לשער השוויון: “לא שמתי לב. אני זוכר שעשיתי תנועה לקרוב וחזרתי ולא ראיתי את איתמר ניצן. יכול להיות שקצת נגעתי בו אבל זה חלק מהכדורגל. אנחנו לא חוששים להצהיר על אליפות אבל כרגע ארבע קבוצות רצות בצמרת. אנחנו צריכים להסתכל ממשחק למשחק ולהישאר צנועים. צריך להגיד תודה רבה לקהל שנתן לנו אווירה ביתית”.

סילבס: “המטרה שלנו היא להילחם בתחושת הקרבנות”

בצד השני, חיים סילבס הגיב גם הוא לחלוקת הנקודות בצפון: “ברור שעדיף לעצור את ההפסדים, אבל אנחנו רוצים לנצח כל הזמן וזה מה שגרם לנו להפסיד גם במשחקים האחרונים, כי אנחנו מפקירים את ההגנה בדקות האחרונות. היה משחק קשה, אנחנו הגענו למצבים כדי לנצח ואני לא חושב שהורגש שאנחנו אחרי 4 הפסדים. אנחנו צריכים להדביק את היכולת לתוצאות, זה הסיפור שלנו. היינו קרובים ואנחנו רוצים להחזיר את הגאווה למקום וגם לאיזי שרצקי. אנחנו מתקשים לכבוש וצריכים יותר מדי מצבים כדי להבקיע. בסופו של דבר גם הסיומת תגיע כי השחקנים פה מספיק טובים ואני צריך להוציא מהקבוצה הזאת יותר. אנחנו נחזיר את הנקודות משחק אחרי משחק”.

ההחלטה לאשר את שער השוויון של בית”ר: “לדעתי הגול שלהם לא היה חוקי אבל אני לא שופט. בתקופה הזו הרבה דברים קורים והמטרה שלנו היא להילחם בתחושת הקרבנות. אני מאמין שזה מתקזז בסופו של דבר. אנחנו מאוכזבים מהתוצאה ומעודדים מהיכולת. אולי בגביע נתקן את התחושות”.

חיים סילבס (עמרי שטיין)

עומר לקאו הצעיר שכבש שער בכורה: “עומר שחקן ואני רוצה לדחוף אותו קדימה כבר הרבה זמן. לא צריך לפחד לתת את ההזדמנות לצעירים. מי שיהיה טוב ואני ירגיש שיכול לעזור לי לנצח – גם ישחק”.

העובדה שהתחרט ולא הכניס בסופו של דבר את איסמעיל ריאן: “קראתי לריאן, הוא הלך לאט ואני עשיתי את החשבון ו-ויתרתי. מי שלא רעב לשחק אז לא נורא, יש את המשחק הבא”.