קשר הפועל חיפה חנן ממן מתכוון לשמוע קודם את הצעתו של יואב כץ לקראת המשך ההתקשרות עם הפועל חיפה לשלוש השנים הקרובות ורק אחר כך ישמע את ההצעה של אלונה ברקת. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, ממן בתכניות של ב"ש לשנים הקרובות.

הקשר טרם קיבל החלטה כיצד לנהוג ונראה שבחודש הקרוב תיפול ההכרעה. כרגע, נראה שיהיו פערים כספיים בין מה שהפועל חיפה תסכים לשלם לממן לבין מה שהשחקן ידרוש. הקשר לא הסתיר מעולם את שאיפתו לחזור ולשחק במועדון גדול וב"ש מבחינתו יכולה להוות אתגר . שחקן נוסף שיואב כץ יצטרך למהר ולסגור איתו הוא החלוץ ומלך שערי הקבוצה אלון תורג'מן.

המאמן ניר קלינגר החולה בשפעת לא העביר גם את האימון היום ומי שמילא את מקומו היה עוזרו מאיר בן מרגי. ממן שהיה בספק למשחק ערך אימון מלא וההערכה היא שיהיה בסגל. במקביל יש רצון להגיע לחתימת ההסכם עם חלוץ הפועל אשקלון, יוסיפ איבנצ’יץ’, שסיכם את תנאיו. בשל הלו"ז הקצר איבנצ'יץ' לא יעמוד לרשותו של קלינגר במשחק מול ב"ש.

רוסלן ברסקי ויוסיפ איבנצ'יץ'. לא יוכל לשחק מול ב"ש (עמית מצפה)

אגב, בהפועל חיפה לא אהבו בלשון המעטה את העובדה שמיד לאחר ב"ש, נקבעו לקבוצה ארבעה משחקי ליגה רצופים בשעה 16:00. מדובר בשעה מוקדמת שמשבשת לא מעט את ההכנות לקראת המשחק עצמו. הישאם כיוואן מועמד לעזוב לנצרת עילית.