הפועל תל אביב ממשיכה בניסיונותיה להתחזק בחלון ההעברות, כאשר היום (חמישי) בוצעה פנייה רשמית להפועל עכו על ידי המנכ"ל, רובי רגב, לגבי החלוץ הסרבי, פייסל מוליץ', שלפי שעה לא משוחרר מהקבוצה הצפונית.

מוליץ' בן ה-23, שהגיע לעכו בתחילת העונה ממוסקרון הבלגית, לא מרוצה בלשון המעטה בשל העובדה שפתח רק פעם אחת בהרכב הקבוצה ועלה כמחליף 14 פעמים. היום, הוא ביקש מהנהלת הפועל עכו לעזוב להפועל ת"א, זאת לאחר שנפגש עם ראשי האדומים במתחם חודורוב לפני יומיים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רפואה "הפועל צריכה לנצח בכל מגרש"

משמעות הדבר היא שהפועל ת"א פנתה למוליץ' עוד לפני שפנתה לעכו, שכרגע מתבצרת בעמדתה ולא מוכנה לשחרר את הסרבי, בעוד האדומים זקוקים לחיזוק להתקפה וממתינים להתפחות חיובית שתאפשר את צירופו לסגל.

"בושה וחרפה שמתלבשים עלינו ככה בשביל עונש למען יראו וייראו”

האדומים ספגו מכה קשה בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, כאשר נענשו בשני משחקי רדיוס בפועל וקנס בסך 20,000 ש”ח. בנוסף, גם קובי רפואה נענש בשני משחקי הרחקה נוספים וגם קיבל קנס של 5,000 ש”ח ובשל כך, בוולפסון זועמים ויוצאים להגנת מאמן הקבוצה.

שרון ניסנוב (איציק בלניצקי)

"העונה שקובי רפואה קיבל הוא בושה וחרפה", אמר ל-ONE אחד מבעלי הפועל ת"א, שרון ניסנוב. "בושה שמתלבשים ככה דווקא על הפועל ת"א בשביל ולמי שצריך להגיד את זה, נגיד. בושה שתפסו את הפועל ת"א כשעיר לעזאזל. אנחנו לא ניתן לזה להימשך".

כזכור, מאמן הפועל ת"א נענש אתמול על ידי הדיין עו"ד ישראל שמעוני בפעם השנייה ברציפות, לאחר שהיה שותף פעיל במהלך המשחק מול מכבי חיפה בגביע המדינה על אף שהיה מורחק.