אחרי שעצרה את הסחף והשיגה ארבע נקודות בשני המשחקים האחרונים, הפועל רעננה שואפת להמשיך במומנטום ולהצליח לחזור גם מטדי עם נקודות, שם תפגוש את בית”ר ירושלים למשחק קשה במיוחד בשבת (20:30). הקבוצה מהשרון מגיעה למשחק כשהיא מקום אחד מעל הקו האדום, בעוד יריבתה מגיעה מהמקום השלישי בטבלת ליגת העל.

מי שיחזור לסגל הוא החלוץ שמעון אבוחצירה שריצה במשחק האחרון עונש הרחקה זכר לכרטיס האדום שספג ב-0:1 על מ.ס. אשדוד. לא מן הנמנע שהחלוץ יחזור לחוד על חשבונו של ג’ורדן פושה המאכזב, כאשר בכנפיים עשויים להמשיך כמו ב-0:0 מול מכבי פתח תקווה דור חוגי בצד שמאל ומוחמד שכר בימין.

שמעון אבוחצירה (אחמד מוררה)

מאמן הקבוצה מנחם קורצקי דיבר לקראת ההתמודדות וראשית התייחס למשחק הקודם, בו סיימה הקבוצה ב-0:0 עם מכבי פ”ת: “עברנו משחק מאוד קשה, מכבי פ”ת קבוצה פיזית, הם באו, נלחמו, השחקנים נתנו את הפייט שרציתי מהם. נכון שהתוצאה קצת מאכזבת אותנו, כי בכל זאת זה היה משחק ביתי ובמצב שלנו אנחנו צריכים לרצות לנצח כל משחק, אבל בסופו של דבר איך שהמשחק התפתח אני חושב שתיקו זו התוצאה שהייתה צריכה להיות”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מנחם קורצקי מתכונן למשחק מול בית"ר

מסקנותיו: “מבחינת משחק ההגנה, אנחנו מתחילים להשתפר ולהראות את מה שאני רוצה, מבחינת התקפה יש לנו מה להשתפר ואנחנו שואפים להשתפר. אנחנו באימונים עובדים על הדברים האלה, כל השבוע עבדנו על זה, להתחיל לאזן.

המשחק מול בית”ר: “ברור שמחכה לנו משחק מאוד קשה, נגד קבוצה שנמצאת במקום שלה בזכות ולא בחסד, היא מציגה כדורגל מאוד התקפי, מבקיעה הרבה שערים. נבוא מוכנים לזה, אבל לא נתבטל. נבוא כקבוצה שרוצה לשרוד בליגה ולקחת נקודות, ואני סומך על השחקנים שאם יבואו באותה נחישות כמו במשחקים האחרונים אנחנו נוכל לחזור עם נקודות מירושלים”.