קשר מכבי נתניה, אביב אברהם, מי שנחשב לשחקן הדגל של המועדון מעיר היהלומים, זכה היום (חמישי) להארכת חוזה, כאשר חתם על הסכם חדש ל-3.5 שנים, זאת באמצעות סוכניו, אדם קידן וגלעד קצב.

החוזה החדש ושדרוג השכר של אברהם הגיעו ביוזמת נתניה, זאת לאור שביעות הרצון מפתיחת העונה הנפלאה של הקשר המחונן, שכבש שני שערים ובישל שניים נוספים עד כה העונה בעשר הופעות בליגת העל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
"בני יהודה קבוצה טובה, מקווה לחזור לנצח"

אברהם בן ה-21, שגדל בעפולה, הוא תוצר מחלקת הנוער של נתניה, במדיה הוא משחק זו העונה הרביעית. הוא עלה לקבוצה הבוגרת בעונת 2013/14, ירד עם נתניה לליגה הלאומית ושב עמה לליגת העל. בסך הכל רשם 44 הופעות במועדון. 

אחרי שחתם על החוזה החדש, אמר אברהם: "אין מאושר ממני על הארכת החוזה במקום בו גדלתי והוא הבית שלי. מודה לשי, סלובו ולצוות הניהולי על האמון שנותנים בי לאורך הדרך".

חגי גולדנברג (אחמד מוררה)

בתוך כך, מכבי נתניה הוסיפה להתכונן היום לקראת בני יהודה בשבת. בתרגול של סלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה שיחקו לסירוגין קובי מור ובן צעירי באגף השמאלי, בעוד חגי גולדנברג צפוי לפתוח באגף הימני של ההגנה בשל פציעתו של ויקי כחלון בשרירי הבטן. בקישור, תורגלו גם דידייה קוגבניה ודן גלזר, במקומם של אביב אברהם וניקו אולסק, אולם השניים האחרונים צפויים להמשיך ולפתוח ב-11 של נתניה.