בתום שנה של מאבק משפטי מול הפועל תל אביב, אדי גוטליב מקווה לסיים בקרוב את הסאגה הבלתי נגמרת שלו בדרך לשחרור ממתחם חודורוב, כך הוא דורש, כאשר מנגד, האדומים מחכים למוצא פיו של הבורר עו"ד אמיר זולטי בנוגע לגובה סעיף השחרור שלו. 

היום (חמישי) נערך דיון ההוכחות, ככל הנראה האחרון, במסגרת הליך הבוררות של גוטליב מול הפועל ת"א, כאשר כזכור, מדובר בהליך הבוררות השני שהגיש הבלם, לאחר שגם ניסיון הגישור מול המועדון לא צלח (הפועל דרשה כי מחירו יהיה כ-800 אלף יורו ומצד גוטליב ניסו להגיע לסיכום על כמחצית מהסכום).

עו"ד משה בן דת, זאב גרינברג ואיציק ניסנוב (איציק בלניצקי)

את הפועל ייצגו בדיון היועץ המשפטי של המועדון עו"ד משה בן דת, הבעלים איציק ניסנוב וזאב גרינברג. מנגד, את גוטליב ייצג עורך דינו, רועי רוזן. לאחר תחילת הדיון, העדים ייחקרו בזה אחר זה, אחד אחד, כאשר כל השאר ימתינו בחוץ.

בדיון נערכו חקירות העדים, כאשר גוטליב היה הנחקר של עו"ד בן דת ומנגד, עו"ד רוזן חקר את הבעלים ניסנוב וגרינברג, את עוזר המאמן עד לאחרונה ומאמן קבוצת הנוער של הפועל ת"א, עומר פרץ, וכן את סוכנו לשעבר של גוטליב, חגי אורון. יש לציין שכל הנוכחים היו מחוברים למכשירי הקלטה עם מיקרופונים.

מכשיר ההקלטה (איציק בלניצקי)

כזכור, אורון ייצג וליווה את גוטליב במשך השנה האחרונה, עד הקיץ האחרון, זאת לאחר שהעסקה מול אופה הרוסית נפלה ולאחר שהבלם סרב לעבור למכבי חיפה, למרות שהציעה לו שכר כפול מזה שהוא מרוויח בהפועל ת"א, עמה כבר הגיעה לסיכום, כאשר המחיר אותו דרשה הפועל היה 550 אלף יורו. לאחר שעבר לסוכנות השחקנים של דודו דהאן, גוטליב קיבל הזמנה למבחנים בזניט סנט פטרסבורג, אך לא יצא לרוסיה בשל סירובו לחתום על מסמך שהביטוח הרפואי יהיה באחריותו בלבד. 

הבורר, עו"ד אמיר זולטי (איציק בלניצקי)

בתווך, האדומים הודיעו כי הם מעלים את מחירו ללא פחות מאשר 1.5 מיליון יורו ולקראת סגירת חלון ההעברות גוטליב דחה הצעה לעבור למ.ס אשדוד תמורת פחות מ-300 אלף יורו. לאחרונה, הוא שב למגרשים לאחר כחצי שנה ללא כדורגל, כאשר קובי רפואה הרכיב אותו ב-11 מול הפועל כפר סבא ומאז הוא נראה נהדר, בעוד האדומים ניצחו בשלושת המחזורים וחזרו לפסגת הליגה הלאומית.

עומר פרץ (איציק בלניצקי)

בתוך כך, הבלם למעשה נעדר כעת מהאימון המסכם של הפועל ת"א לקראת הפועל נצרת עילית במסגרת המחזור ה-13 בליגה הלאומית באצטדיון המושבה. לגוטליב ייערך אימון אישי אחר האימון המסכם ובכך הוא ישלים את ההכנות לקראת המשחק, כאשר הוא אמור לפתוח כמובן בהרכב.

חגי אורון (איציק בלניצקי)