את הסיבוב הראשון של עונת 2017/2018 בני יהודה פתחה עם 0:2 על מכבי חיפה במחזור הפתיחה. כעת, בשורות הכתומים רוצים גם לסגור את הסיבוב עם שלוש נקודות, כאשר הם יתארחו ביום שבת אצל הפתעת העונה מכבי נתניה.

כזכור, הקבוצה של יוסי אבוקסיס תגיע אחרי ה-0:3 על בני סכנין, שסגר שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים. בצד המקצועי מאור קנדיל שלא שיחק נגד בני סכנין עקב הרחקה, צפוי לחזור לעמדת המגן הימני. 

רועי גורדנה החל לערוך אימונים אישיים עם כדור וכבר בתחילת השבוע צפוי להצטרף לאימוני הקבוצה. במועדון מקווים כי הוא יהיה כשיר כבר למשחק מול מכבי חיפה בשבוע הבא.

רועי גורדנה (אחמד מוררה)

יוסי אבוקסיס: ״שיחקנו השנה גם עם ארבעה בהגנה וגם עם חמישה. באימון ננסה כמה דברים. המשחק האחרון שלנו היה טוב, גם מבחינה הגנתית וגם התקפית. הרבה שחקנים עשו משחק טוב, אני מאוד רוצה לראות המשכיות ושלא נחזור אחורה, כמו שאת המשחקים הלא טובים אנחנו שוכחים, אז גם את המשחקים הטובים. אנחנו מסתכלים קדימה, נתניה זה אחד המגרשים הכי קשים בארץ, זו קבוצה מאוד איכותית, עם מאמנים טובים, שחקנים מצוינים וקהל מדהים. אחד המשחקים הקשים בליגה״.

״ניצחנו עם חמישה בהגנה והפסדנו עם חמישה בהגנה, אותו דבר לגבי ארבעה בהגנה. כל פעם צריך לדעת לתמרן, אנחנו מאומנים לשני המערכים והשחקנים לא מופתעים. בכדורגל צריך לבוא ולעשות את האני מאמין שלך וללכת עם זה עד הסוף. לא משנה איך משחקים ובאיזו שיטה, מה שמשנה זה שהשחקנים באים דרוכים, מוכנים, בדיוק כמו במשחק מול סכנין. זה יותר חשוב מכל מערך״, הוסיף המאמן.

עוד אמר אבוקסיס: ״המשחק מול סכנין לא היה הבלחה, היו לנו משחקים טובים כבר העונה. נכון שזה אולי היה המשחק הכי טוב שלנו העונה ואנחנו רוצים המשכיות. ששחקנים ייתנו עוד משחק ברמה הזו, מחויבות באותה רמה, בסך הכל אנחנו משחקים מול קבוצה שפחות או יותר באזור שלנו בטבלה. נתניה קבוצה מאוד חזקה ומאוד מסוכנת. נצטרך להיות בשיאנו כדי לעשות תוצאה טובה״.

סלובודן דראפיץ' (אחמד מוררה)

חוסר היציבות: “יש לנו הרבה שחקנים צעירים וכשיש שחקנים צעירים זה מתאפיין בחוסר יציבות. אנחנו מנסים לייצב את זה, ככל שעוברת העונה אני מקווה שזה ישתפר. בחודש האחרון אני חושב שדווקא אנחנו יציבים״.

היריבה: ״אני לא מופתע ממכבי נתניה, יש להם מאמנים טובים ושחקנים מצוינים. היתרון שלה הוא שרוב הסגל משנה שעברה נשאר ומשחק כבר כמה שנים ביחד. יש שם שחקנים מסוכנים, אני ממש לא מופתע ואני חושב שנתניה קבוצה מאוד טובה״.

הקשר האחורי שנבחן: “נקבל את ההחלטה בקרוב. זה שחקן צעיר עם המון פוטנציאל, אנחנו חושבים גם על העתיד של בני יהודה״.