מכבי נתניה, שאיבדה במחזור האחרון נקודות חשובות מול הפועל אשקלון ונפרדה מהחבורה של יובל נעים ב-1:1, מקווה לחזור למסלול הניצחונות כבר במחזור הקרוב מול בני יהודה ועורכה הבוקר (חמישי) מסיבת עיתונאים לקראת המשחק המסקרן מול החבורה משכונת התקווה. המסע”ת הועברת בשידור חי באתר.  

“במשחקים האחרונים הלחץ שלנו לא טוב וגם הנעת הכדור. המזל שלא הפסדנו ואנחנו צריכים להסתכל איפה אנחנו טועים כדי לחזור ליכולת של תחילת העונה”, אמר המאמן סלובודן דראפיץ’, שלא הסתיר את אכזבתו משתי תוצאות התיקו האחרונות מול אשקלון ומכבי חיפה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
"בני יהודה קבוצה טובה, מקווה לחזור לנצח"

“המשחק מול בני יהודה מאוד חשוב כי הוא האחרון לסיבוב. ניצחון ואנחנו 6 נקודות מהם, הפסד ישווה את הנקודות בניניו”, הוסיף המאמן לקראת המשחק והמשיך להתייחס לציפיות שעלו בעקבות ההצלחה מתחילת העונה: ”לא האמנתי שתהיה התלהבות כל כך גדולה מסגנון המשחק שלנו. השחקנים נהנים מהפרגון אבל חובת ההוכחה עלינו להמשיך להיות טובים ולנצח משחקים כמו אלו מול חיפה ואשקלון, אם אנחנו רוצים להיות קבוצת צמרת דורסנית, ואנחנו רוצים להיות, אז ברגע שיש הזדמנות צריך לקחת אותה”.

דראפיץ’, שאמור לסגור על הארכת חוזהו בקבוצה מהשרון בעקבות ההצלחה שלו ושל שי ברדה על הקווים, התבדח כשנשאל על הסיבות לכך שעדיין לא חתם ואמר : “איזה אות חסרה פה ושם בחוזה מפריעה לסגור. אבל ברצינות, אני צריך לחתום על החוזה היום, מחר או מחרתיים זה לא באמת משנה”.

הסגל המלא שיעמוד לרשותו כולל הזר עלי מוחמד: “עלי מרגיש יותר טוב, הוא מתאמן באופן מלא והכל בסדר. הוא כשיר כמו כל שאר השחקנים למשחק וזה יתרון שכל הסגל עומד לרשותי”.

עלי מוחמד (רדאד ג'בארה)

היריבה שמגיעה במומנטום טוב להתמודדות: “בני יהודה מגיעה במומנטום טוב. הם מבקיעים בכל המשחקים האחרונים ונראים טוב. הם עברו לשיטה של ארבעה שחקני הגנה במקום שלושה בלמים והחלק הקדמי שלהם מאוד מסוכן. אין סודות לקראת המשחק, כולם מכירים את כולם. יהיה משחק מעניין מול קבוצה טובה עם מאמן נהדר. אנחנו מתכוננים אליהם בשיא הרצינות”.

ההכנות לחלון ההעברות: “כל יום אנחנו משנים את הדעה לגבי חיזוק. בנינו סגל שרצינו עם שחקנים מאוד כישרוניים ולפעמים שחקנים נופלים ומקבלים פחות דקות, ככה זה שקבוצה רצה. מי שמשחק פחות אז טבעי שירצה לעבור לקבוצה שתתן לו יותר דקות. אנחנו צריכים להתכונן לכך אבל עדיין אין מישהו או משהו מסוים בראש. הליגה צפופה ולכן אני מודאג מהכל. אם אתה לא מנצח מספר משחקים אתה יכול להידרדר לפלייאוף תחתון. הרמנו את הרף וכולם מדברים עלינו. עכשיו צריך להתמודד עם המציאות. השחקנים שיכולים להתמודד עם הלחץ של צמרת יישארו ומי שלא – יעזוב”.

השמועות על יחסים עכורים בין ערן לוי לחלוץ אלחסן קייטה: “ערן מחפש לבשל כל הזמן ואז כועסים עליו. הוא מחפש את כל השחקנים ותסמכו עליי שאין שום דבר. חיפשנו עניינים אחרי שהרמתם לי להנחתה ולא מצאנו כלום. קייטה חזר קצת חלוד מהפגרה ועם עודף משקל. הוא ישתפר, גם רונאלדו קצת חלוד בזמן האחרון. אני מאוד מרוצה מאלחסן. גם עדן שרם למשל לא הבקיע כמה משחקים ואני רוצה לתת לו צ’אנס בהמשך. אסור לשפוט חלוצים לפי משחק אחד”.

ערן לוי חוגג (רדאד ג'בארה)

מי שישב לצידו של המאמן הוא הקשר ניקו אולסק שעורך עונה ראשונה בליגת העל ואמר: “תמיד היה לי ביטחון בעצמי אבל תמיד לקחתי את זה צעד אחר צעד אני שמח לשחק בליגת העל”.

“אנחנו לא שמחים מתוצאות התיקו האחרונות. אנחנו רוצים לנצח בכל משחק ואנחנו צריכים להשתפר כי לא נראינו מספיק טוב”, הוסיף הרשר והסביר: “זה שילוב של העבודה שקבוצות הבינו את צורת המשחק שלנו ושלא היינו מספיק אגרסיביים”.

ניקו אולסק (אחמד מוררה)

מעמדו בקבוצה: “אני מאמין בעצמי אבל יש תחרות גדולה על ההרכב במיוחד בקישור. אני תחרותי ואני חושב שזה טוב גם לי וגם לקבוצה.

הציפיות והרצון לסיים עם מקום באירופה: “אני מקווה שנצליח להשיג את הכרטיס לאירופה אבל אנחנו לא שוכחים שבאנו מהלאומית ואנחנו צריכים להישאר צנועים”.