המחזור ה-13 בליגת ווינר סל יחל היום (שבת) עם שני מפגשים מסקרנים במיוחד. במפגש המוקדם, הפועל אילת תנסה לעצור את הפועל חולון הלוהטת ומכבי תל אביב שתגיע מעודדת מהניצחון הדרמטי על באמברג, תקווה לשמור על הפסגה על חשבונה של בני הרצליה המאכזבת.

הפועל אילת – הפועל חולון (18:30)

דווקא לאחר הניצחון המעודד על נס ציונה, שרון דרוקר וקבוצתו הובסו בהיכל מנורה מבטחים למכבי ת”א וספגו את הפסדם השביעי מפתיחת העונה. הדרומיים עם חמישה ניצחונות מפתיחת העונה, מרחק שני ניצחונות בלבד מהמקום שמוביל לליגת המשנה. מבחינת הסגל, מייק רוזאריו הפצוע שוחרר מהקבוצה.

גלן רייס ג'וניור (שחר גרוס)

דן שמיר וקבוצתו הם לא ספק הקבוצה הלוהטת בליגה כרגע, חולוניה תגיע ברצף של חמישה ניצחונות בכל המסגרות. במחזור החולף, הצהובים-סגולים השיגו ניצחון ביתי יוקרתי על הפועל ת”א ושמרו על הפער המינימלי מהצהובים שבפסגה. האורחת, תקווה לעשות את המוטל עליה ולנצל מעידה של מחזיקת הגביע בהרצליה, בכל מקרה באולם “בגין” באילת, אין משחקים פשוטים.

בני הרצליה – מכבי ת”א (20:30)

המארחת חווה אולי את אחת העונות הרעות ביותר שלה עד כה בשנים האחרונות. הקבוצה מהשרון תגיע מעט מעודדת לאחר הניצחון על נס ציונה במחזור האחרון, ניצחון שקטע רצף של ארבעה הפסדים בכל המסגרות. אריק שיבק יקווה לקבל מחניכיו יכולת הגנתית, כי עם ממוצע הספיגה של הקבוצה מהשרון העונה, יהיה לה קשה לשרוד בליגה, על אף סגל די איכותי. החבורה של נבן ספאחיה תגיע מעודדת במיוחד, לאחר הניצחון הדרמטי על באמברג ביורוליג.

ג'ון דיברתולומאו חוגג (איציק בלניצקי)

למרות שהצהובים שוב הציגו יכולת הגנתית רעה, משחק מצוין של מייקל רול בתוספת סל ניצחון של דשון תומאס שחזר מפציעה, העניקו לספאחיה ניצחון סופר חשוב. בליגה, הצהובים מוליכים את הטבלה עם עשרה ניצחונות מול שני הפסדים בלבד וינסו לשמור על הפסגה. ג'ונה בולדן ונוריס קול (פצוע) ייעדרו מסגל הקבוצה למפגש באולם “היובל” בהרצליה. אם האורחת תציג את היכולת ההגנתית שהפגינה מול הפועל אילת במחזור החולף, לשיבק וקבוצתו יהיה קשה מאוד להשיג ניצחון מפתיע.