כמו בכל חלון העברות טיפוסי, במכבי תל אביב לוקחים את הזמן עם חיזוק הסגל. הצהובים טרם צירפו שחקנים חדשים ונראה כי מה שמונע מהם לעשות זאת נעוץ בחוזים שנחתמו בקיץ עם שחקנים שלא זוכים לדקות משחק ובראשם, טינו סוון סושיץ’. הבוסני שהגיע כמושאל מגנק, עם אופציה לעונה נוספת, מחזיק בחוזה עד לסיום העונה עם הצהובים ועד שאלה לא ימצאו פתרון (התרה והחזרתו לגנק או השאלת משנה), הם לא יוכלו לצרף שחקן זר אחר. 

המאמן ג’ורדי קרויף נשאל על כך השבוע והודה כי “אנחנו תמיד מחפשים להתחזק, אבל עד שלא ישוחררו שחקנים זרים לא נוכל לצרף שחקנים זרים חדשים”. אתמול הוא ניצל את הזמן הפנוי שלו כדי להמשיך את משחקי “הטיזניג” האהובים עליו עם התקשורת, כאשר העלה תמונה לרשת החברתית ובה נראה כי הוא צופה במועמדים להגיע לצהובים דרך טאבלט, כשההולנדי כתב בתיאור “יום של סקאוטינג”. בכל אופן, המעקב של ההולנדי לא יוכל להוליד החתמה עד אשר ימצא פתרון לסושיץ’, כשגם חוסה רודריגס עוד מועמד לעזוב וגם במקרה שלו מדובר בסיטואציה זהה לזו של הבוסני. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
"לא מסתכלים כרגע רחוק מידי"

במקביל, הצהובים ימשיכו בהכנות למשחק עם מכבי חיפה, אותו מכנים במועדון כמשחק מפתח. “אסור לנו לאבד נקודות באף משחק, זו המציאות. אנחנו בטוחים שחיפה עם הרוח החדשה שנכנסה שם תבוא בצורה אחרת למשחק נגדנו. גם בעונה שעברה כולם חשבו שננצח והיינו צריכים גול בדקה האחרונה של וידאר קיארטנסון כדי לעשות שם 2:2, מה גם שהעובדה שמשחקים נגדם בגביע בהמשך החודש, משפיעה. זה תמיד מפריע”. 

ז’אן סילבן באבין וניק בלקמן שספגו צהוב חמישי נגד מכבי נתניה, צפויים לפתוח בסמי עופר לפני שיפנו את מקומם בהרכב מול הפועל אשקלון במחזור הבא. בסכנת צהוב חמישי נמצאים טל בן חיים ודור פרץ, כאשר האחרון צפוי לפתוח ואם יקבל כרטיס שכזה הוא לא יוכל לשחק נגד הירוקים בגביע המדינה.