מאמן הפועל באר שבע ברק בכר כנראה אגר הרבה מטען כנגד הביקורות על קבוצתו. במסיבת העיתונאים שנערכה הבוקר (שישי) לקראת המשחק של האלופה מול הפועל חיפה ביום ראשון, המאמן תקף כשנשאל על חוסר ההצלחה של מספר שחקנים ועל התלות של הקבוצה בטוני וואקמה. מסיבת העיתונאים הועברה בשידור חי בערוץ ONE וכן באתר.

כזכור, קבוצתו של בכר תגיע למשחק הצמרת המרתק בטוטו טרנר ביום ראשון כשהיא עדיין ללא הפסד באצטדיון הביתי, אך אחרי התיקו המאופס מול בני יהודה במחזור הקודם. הפער של האלופה בפסגה מהקבוצה של ניר קלינגר עומד לפני המשחק על שתי נקודות בלבד, כך שמדובר במשחק חשוב עבור שתי הקבוצות, שיכול להעיד על המשך דרכן במאבק האליפות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: "יש לי את השחקנים הכי טובים בארץ"

“כל משחק הוא קשה”, פתח בכר כשהוא עדיין רגוע. “גם לבני יהודה היו שחקנים איכותיים בחלק ההתקפי. אנחנו מתכוננים למשחק מול קבוצה טובה”. על היכולת של קבוצתו הוסיף: “הסקנו את המסקנות וכולם יבינו על מה אני מדבר ביום ראשון”.

לאחר מכן נשאל בכר על כך שהעונה נראה כי האלופה טעתה עם לא מעט שחקני רכש שהגיעו בקיץ. בכר תקף בתגובה: “אעשה סדר, כי אנשים כנראה מתבלבלים. יש לי את השחקנים הכי טובים בארץ, אנחנו קבוצה מובילה, במקום הראשון בטבלה, אלופה בשנתיים האחרונות. כל קבוצה אחרת שהייתה עוברת את מה שעברנו הייתה מתפרקת ומתרסקת לחתיכות, אבל אנחנו לא. יש לי שחקנים שגילו בגרות ואופי מיוחד. אני גאה בהם ואני אלך איתם עד הסוף”.

ברק בכר ובן ביטון (רדאד ג'בארה)

מצבו של טוני וואקמה: “אם מצבו לא ישתפר, ישחק שחקן לא פחות טוב ממנו. יש לנו סגל מספיק טוב ואם הוא לא יהיה מאה אחוז, הוא לא ישחק”.

המגן בן ביטון נשאל על דבריו של מאמנו ואמר: “ברור שזה טוב לשמוע. אנחנו יחידה אחת, כולם ביחד, בטח אחרי השנה שעברנו, זה רק חיזק אותנו ואיחד אותנו. אנחנו מסתכלים קדימה למשחק ביום ראשון ונבוא מוכנים”.

“צריך להכניס את הדברים לפרופורציות. עשינו תיקו אחרי שלושה ניצחונות רצופים בכל המסגרות. אנחנו לא מצפים שדברים תמיד ילכו חלק בכל עונה ולא ציפינו לקחת אליפות בכל שנה ב-13 נקודות הפרש, אבל אנחנו עדיין במקום הראשון. יש דברים שעובדים קצת פחות טוב, אנחנו מודעים אליהם ועובדים באימונים. הגדולה היא לא להוריד את הראש, זה מאתגר אותנו ונבוא להילחם על מה ששלנו. זה לא יהיה קל, אבל בשביל זה אנחנו פה”.

בן ביטון. לא שבע (רדאד ג'בארה)

תחושת השובע בקבוצה: “לא שובע ולא עייפות. מה מהראן ראדי יגיד? שחקן שלקח חמש אליפויות ורוצה את השישית. הוא רעב כאילו לקח אליפות אחת. אנחנו לא חושבים מה היה, באים בשביל להילחם ולהראות מי זו הפועל באר שבע, לשמח את הקהל שלנו בטח במשחק בית, בטוח שכבר ביום ראשון אתם תראו את זה”.