לפני מספר חודשים סיפרנו לכם על ליגת ה-Esports של NBA 2K שקורמת עור וגידים, וכעת במגזין ‘פורבס’ האמריקאי נחשפו פרטים חדשים על המשכורות, מספר המשתתפים, התנאים וכל מה שמסביב לטורניר הגדול, ואנחנו יכולים להגיד לכם: זה נשמע מבטיח מאי פעם.

102 שחקנים ייבחרו בדראפט ויחתמו על חוזה לחצי שנה. מתוכם, 17 שחקנים ייבחרו בסיבוב הראשון ויקבלו משכורת של 35,000 דולר עבור שישה חודשים. השחקנים שייבחרו בדראפט על ידי אחד מהמועדונים, יצטרכו לעבור ולהתגורר באותה עיר, ממש כמו שחקני ה-NBA האמיתיים ויקבלו מגורים על חשבון הקבוצות. סך הפרסים בעונה הראשונה יהיה מיליון דולר עבור כל השחקנים.

לברון ג'יימס (מערכת ONE)

כרגע, מדובר על 17 קבוצות בלבד מהליגה הטובה בעולם, כאשר גם האלופה גולדן סטייט ווריירס וסגניתה, קליבלנד קאבלירס נמצאות בפנים. גם בוסטון סלטיקס וניו יורק ניקס נמנות בין המועדונים שייקחו חלק בתחרות החדשנית.

על פי הנתונים שנחשפו, נראה ששני השחקנים הבולטים ביותר בליגה עשויים להרוויח סכום בעל שש ספרות בשנה הראשונה שלהם, כששחקנים אחרים יכולים להרוויח בין 40,000 ל-50,000 דולר בשנה, בהתאם לחוזי ספונסר שהם עשויים לקבל. הליגה צפויה לצאת באופן רשמי לדרך בחודש מאי הקרוב.