עם פתיחת שנת 2018 ולאחר שירד האור על השנה החולפת בעולם הכדורגל, חברת EA Sports שיחררה את 'קלפי השנה' של מצב ה-'אולטימייט טים'. קלפים אלה מצביעים על שיפור דרסטי ביכולות של שחקנים שנכנסו לנבחרת השנה של פיפ"א 2018. אז כמובן שמסי וכריסטיאנו רונאלדו בפנים, אך מי הם השמות הנוספים?

נתחיל בשער. לאחר אחת העונות הטובות בקריירה שלו, דויד דה חאה ממנצ'סטר יונייטד מקבל קלף עם רייטינג אסטרונומי של 97, שללא ספק מגיע לו. ברביעיית הגנה ניתן למצוא שני שחקנים מאלופת אירופה ריאל מדריד, סרחיו ראמוס ומרסלו. בנוסף, נמצאים ברביעייה זו שני שחקנים שבעונה החולפת היו חלק מחוליית ההגנה של יובנטוס, הפיינליסטית בגמר ליגת האלופות, דני אלבס ולאונרדו בונוצ'י, שמהווים חלק מקבוצת השנה, למרות שהם כבר לא חלק מהגברת הזקנה.

בקישור נמצא נציג נוסף של הבלאנקוס, הקרואטי לוקה מודריץ', שזכה לציון 96. אליו מצטרפים שני נציגים מהפרמייר ליג, קווין דה בראונה ממנצ'סטר סיטי ונ'גולו קאנטה מאלופת אנגליה, צ'לסי. בשלישייה ההתקפית נמצאים שלושת השחקנים שהבקיעו הכי הרבה השנה, כריסטיאנו רונאלדו עם ציון מושלם של 99 מתוך 99, ליאו מסי עם 98 ולצידם הארי קיין, חלוץטוטנהאם שחלף על פני שני השחקנים הטובים בעולם וכבש הכי הרבה שערים בשנת 2017.

גיימינג (טוויטר)

אין ספק שהבחירה ב-11 השחקנים הללו היא בחירה הגיונית כאשר משכללים נתונים רבים, אך אין גם כל ספק שיש מי שהיו גורעים ממנו שחקנים ומצרפים שחקנים אחרים. חושבים שאתם יודעים יותר טוב מה צריך להיות הרכב השנה של EA Sports? מוזמנים להציע את שלכם בתגובות.