אמנם רק לפני ארבעה חודשים שוחרר משחק ה-PES 2018, אך חברת קונאמי, האחראית על ייצורו לא נחה על זרי הדפנה, והיום (שני) פורסם ראיון באתר המשחקים ‘Gamesradar’ עם ראש צוות הקהילה האירופית של החברה, אדם בהטי שמבטיח שהטוב ביותר עוד צפוי להגיע, לפחות בכל הקשור למשחק שכולנו אוהבים.

“זה יהיה ההבדל המשמעותי ביותר מאז שהתחלנו לייצר את המשחק” כך פתח את דבריו בהטי ונתן לכל הגיימרים סיבה מיוחדת להתרגש חודשים מראש. בנוסף לכך, צפוי בהטי לטוס לטוקיו למשרדים הראשיים של קונאמי כדי לתת את חוות דעתו האישית בנוגע לפיתוח המשחק: “הסיבה שבגינה אני טס לשם היא כי זהו שלב חשוב מאוד בהתפתחות ה-PES כמשחק כדורגל מוביל”.

אנדרס אינייסטה עם הכדור ב-PES 2018 (מערכת ONE)

הציפיות שלו מהמשחק: “אנחנו רוצים לייצר משחק שיחשוב בראש ובראשונה על האוהדים, בזמן שגם גיימרים שאינם נמנים על חובבי המשחק ימצאו את דרכם ויישחקו. על מנת לחולל שינוי כזה אנחנו צריכים לעשות שינויים, לא רק במשחקיות שלנו. אני מאוד גאה במשחק, לדעתי זהו משחק הכדורגל הטוב ביותר”.

אז נכון, ישנם עוד שמונה חודשים עד ליציאת הכותר החדש ביותר, אך מלבד הגיימרים הוותיקים והחברה המייצרת, גם ב-EA sports, המקבילה שאחראית על ייצור ה-’פיפ”א’ ימתינו בציפייה למתרחש בטוקיו ולבטח יכינו הפתעות משלהם לקראת המשחק החדש.

שחקני ברצלונה בפיפ"א 18 (מערכת ONE)