שווה כרטיס אדום?

הנה משהו שלא רואים כל יום. במהלכו של משחק גביע באבו דאבי, שחקן של אחת תיקל בטעות את השופט והוריד אותו לדשא. הדבר גרם לשחקני הספסל של היריבה להיקרע מצחוק, ואפילו השופט עצמו הגניב איזה חיוך.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לא נעים: השופט קיבל גליץ' מאחד השחקנים

מליברפול באהבה 

ג’יימי קראגר, שחקן העבר האגדי של ליברפול ופרשן כדורגל בהווה, כנראה לא לקח טוב את ההפסד של קבוצתו לשעבר 2:1 למנצ’סטר יונייטד. אתמול (ראשון) התפרסם באנגליה סרטון של בלם העבר יורק לעבר אוהדים שהתגרו בו לאחר המשחק. בממלכה מדווחים שרשת “סקיי ספורט” המעסיקה כיום את קראגר שוקלת את המשך העסקתו בערוץ. 

כסף קטלני 

הרבה זמן לא שמענו רעש מכיוונו של לוחם ה-MMA הפרובקטיבי, קונור מקגרגור. האירי, שעתיד לחזור לזירת האוקטגון בקרוב, הרגיל אותנו לעניין הרב שיש לו בכסף. עכשיו, יש לו הצעה למטבע יורו חדש. יצליח להעלות את הערך של המטבע?

מסריח מהצלחה 

בכדורגל המודרני קשה למצוא שטחים פנויים בין שחקני היריבה, אבל יכול להיות שמיכאל באלאק, שחקן העבר הגרמני, עלה על רעיון יצירתי מאוד. בראיון שהתפרסם היום (שני) בספרד, התראיין שוערה המיתולוגי של נבחרת פארגוואי לשעבר, חוסה לואיס צ’ילבארט, ואמר שבאלאק היה מסריח מאוד וזה הקשה לשמור עליו “הוא הריח כמו כמו עז, קשה היה להיות לידו ולשמור עליו. הוא צריך לשים דאודורנט או לימון”, אמר השוער האגדי. 

מיכאל באלאק חוגג לבד. מעניין למה. (רויטרס)