שחקני מכבי תל אביב עטו את מיטב החיוכים שלהם עבור סשן הצילומים ללוח השנה המסורתי של הקבוצה. לרגל חגיגות ה-40 שנה לזכייה בגביע אירופה הראשון של הצהובים בעונת 76/77, הגיעו חמישה מגיבורי הקבוצה ההיא להצטלם עם שחקני מכבי הנוכחית.

טל ברודי, מיקי ברקוביץ', מוטי ארואסטי, אולסי פרי ושוקי שוורץ חברו לגיא פניני, גל מקל, יוגב אוחיון, דווין סמית' ואיתי שגב לתמונות שהדגישו את החיבור בין העבר להווה ולעתיד של מכבי. בנוסף הצהובים נפרדו מהפיזיותרפיסט הוותיק דגי פלכטר, שפרש מתפקידו אחרי 16 שנים בקבוצה הבוגרת. "מכבי מודה לדגי, איש מקצוע למופת מהזן הנדיר ומאחלת לו הצלחה, אושר ובריאות", נמסר מהמועדון.

"הניצחונות שלנו ריגשו את כל המדינה", אמר טל ברודי, "הזמנים השתנו. יש הרבה יותר תקשורת והרבה יותר מסביב, אבל כדורסל זה כדורסל. מבחינתי, מכבי זה קודם כל האוהדים. אני זוכר את התמיכה האדירה שהייתה לנו ואני שמח לראות שגם היום האוהדים של מכבי מאוד נאמנים".

"מרגש לפגוש אגדות. אין כבוד גדול מזה", אמר יוגב אוחיון, "אתה מרגיש קטן אף על פי שאתה טיפה יותר גבוה. זה כיף גדול. אנחנו רואים את התמונות האלה ומה שבולט בעיניי זה שהרחובות היו ריקים בזמן שהם שיחקו וכולם היו רק מכבי. זה מראה כמה האנשים האלו תרמו למדינה".