<<ראשוןשנישלישירביעי
ראשון | 01/08/2021 | טופס מספר: 0
לוח משחקים
10:40 1 אלכסנדר זברב - קארן חצ'אנוב טניס אולימפי גברים S,D
1.20 2.65 2:0
10:40 2 הימור עם יתרון - משחקונים - אלכסנדר זברב/קארן חצ'אנוב(3.5+) טניס אולימפי גברים S,D
1.75 1.55 2:0
10:15 3 אלכסנדר זברב - קארן חצ'אנוב טניס אולימפי גברים S,D
1.25 2.45
09:00 3 קרייצ'יקובה/סיניאקובה - בנצ'יץ'/גולוביץ' טניס אולימפי זוגות נשים S,D
1.20 2.65 2:0
19:00 4 מקס פורסל - מיטשל קרוגר טורניר וושינגטון, ארה"ב S,D
1.50 1.85
19:00 5 פרז'נש גונסווארן - גו סואדה טורניר וושינגטון, ארה"ב S,D
1.30 2.25
19:00 6 רמקומר רמאנתן - סבסטיאן אופנר טורניר וושינגטון, ארה"ב S,D
2.15 1.35
20:20 7 ליאם ברודי - א. גומז טורניר וושינגטון, ארה"ב S,D
1.55 1.75
20:00 8 אנסטסיה פוטאפובה - לסלי פטינמה קרחובה טורניר סן חוזה, נשים S,D
1.30 2.25
07:40 11 הימור יתרון ללא הארכות - ארגנטינה/יפן(7+) כדורסל אולימפי גברים S,D
1.80 9.00 1.80 97:77
07:40 12 הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו - ארגנטינה/יפן(7.5+) כדורסל אולימפי גברים S,D
1.65 1.65 97:77
07:40 13 (168) ללא הארכות - ארגנטינה/יפן כדורסל אולימפי גברים 00
1.70 20.00 1.70 97:77
07:40 14 (170.5) כולל הארכות אם יהיו - ארגנטינה/יפן כדורסל אולימפי גברים 00
1.65 1.65 97:77
08:15 15 הימור יתרון - ספרד/ארגנטינה(6.5+) כדוריד אולימפי גברים S,D
1.75 1.55 36:27
08:15 16 מעל/מתחת שערים(57.5) - ספרד/ארגנטינה כדוריד אולימפי גברים 00
1.60 1.70 36:27
08:20 17 הימור עם יתרון נקודות כולל הארכות אם יהיו - הועד האולימפי הרוסי/טוניסיה(20.5+) טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית ב S,D
1.65 1.65 3:0
08:20 18 (132.5) כולל הארכות אם יהיו - הועד האולימפי הרוסי/טוניסיה טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית ב 00
1.65 1.65 3:0
10:15 19 הימור יתרון - נורבגיה(0.5+)/צרפת כדוריד אולימפי גברים S,D
1.75 1.55 32:29
10:15 20 מעל/מתחת שערים(59.5) - נורבגיה/צרפת כדוריד אולימפי גברים 00
1.60 1.70 32:29
10:25 21 הימור עם יתרון נקודות כולל הארכות אם יהיו - איטליה/ונצואלה(22.5+) טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית א S,D
1.65 1.65 3:0
10:25 22 (129.5) כולל הארכות אם יהיו - איטליה/ונצואלה טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית א 00
1.65 1.65 3:0
11:20 23 הימור יתרון ללא הארכות - ספרד(4+)/סלובניה כדורסל אולימפי גברים S,D
1.80 9.00 1.80 87:95
11:20 24 (179) ללא הארכות - ספרד/סלובניה כדורסל אולימפי גברים S,D
1.70 20.00 1.70 87:95
11:20 25 (22) כולל הארכות אם יהיו - ספרד/סלובניה כדורסל אולימפי גברים 00
1.75 9.50 1.75 87:95
11:20 26 הימור יתרון רבע ראשון - ספרד(1+)/סלובניה כדורסל אולימפי גברים 0D
1.85 9.00 1.75 24:20
11:20 27 הימור יתרון מחצית ראשונה - ספרד(2+)/סלובניה כדורסל אולימפי גברים 0D
1.80 9.00 1.80 44:41
11:20 28 מעל/מתחת נקודות שחקן (32) כולל הארכות אם יהיו - לוקה דונצ'יץ (סלובניה) כדורסל אולימפי גברים 00
1.75 9.50 1.75 87:95
11:30 29 וורווארטס סטיר - בלאו וויס לינץ אוסטרית שניה S,D
4.60 3.60 1.30 0:4
11:30 30 קונשן - שינג'יאנג טיאנשן סינית שניה S,D
1.20 3.85 6.60 1:0
11:30 31 ספרטק פראג ב' - פרוסטיוב צ'כית שניה S,D
1.50 3.15 3.75 4:0
12:00 33 המכון הטכנולוגי בייג'ין - מייז'ו האקה סינית שניה S,D
16.00 5.20 1.00 1:6
12:00 34 בראשוב סטגול - ויטורול פנדורי רומנית שניה S,D
2.20 2.75 2.30 2:2
13:00 35 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - דרום קוריאה/הרפובליקה הדומיניקנית בייסבול אולימפי S,D
1.25 2.45
13:30 36 הימור יתרון - גרמניה/ברזיל(5.5+) כדוריד אולימפי גברים S,D
1.65 1.65 29:25
13:30 37 מעל/מתחת שערים(55.5) - גרמניה/ברזיל כדוריד אולימפי גברים 00
1.60 1.70 29:25
13:40 38 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - יפן/אירן טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית א S,D
1.60 1.70
13:40 39 (184.5) כולל הארכות אם יהיו - יפן/אירן טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית א 00
1.65 1.65
13:40 40 וידז'ב לודז' - נובי סונץ' ליגה פולנית שנייה S,D
1.80 2.80 2.95 3:0
14:00 41 איילנבורג - דינמו ברלינר גרמנית רביעית צפון מזרח S,D
6.60 4.30 1.15 0:2
14:00 42 אלטליניקה - אוורבך 1906 גרמנית רביעית צפון מזרח S,D
1.25 3.90 5.00 3:1
14:00 43 גרמניה הלברשטדט - לוקנוולדה גרמנית רביעית צפון מזרח S,D
1.95 3.05 2.45 0:5
14:00 44 טורקג'וצ'ו מינכן - הלשר גרמנית שלישית S,D
2.05 2.70 2.50 2:2
14:00 45 גאנגוון - סוואן בלוווינגס דרום קוריאנית ראשונה S,D
2.30 2.60 2.30 3:0
14:00 46 גאנגוון - סוואן בלוווינגס(1+) דרום קוריאנית ראשונה 00
4.70 3.50 1.35 3:0
14:00 47 מעל/מתחת שערים(2.5) - גאנגוון/סוואן בלוווינגס דרום קוריאנית ראשונה 00
1.90 1.45 3:0
14:00 48 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - גאנגוון/סוואן בלוווינגס דרום קוריאנית ראשונה S,D
1.50 2.85 4.30 3:0
14:00 49 גוואנגג'ו - סאונגנאם דרום קוריאנית ראשונה S,D
2.50 2.50 2.25 0:0
14:00 50 גוואנגג'ו (1+) - סאונגנאם דרום קוריאנית ראשונה 00
1.35 3.40 4.60 0:0
14:00 51 מעל/מתחת שערים(2.5) - גוואנגג'ו/סאונגנאם דרום קוריאנית ראשונה 00
2.05 1.40 0:0
14:00 52 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - גוואנגג'ו/סאונגנאם דרום קוריאנית ראשונה S,D
1.55 2.60 4.00 0:0
14:00 53 דאגו - פואנג סטילרס דרום קוריאנית ראשונה S,D
2.00 2.70 2.70 1:1
14:00 54 דאגו - פואנג סטילרס(1+) דרום קוריאנית ראשונה 00
3.70 3.35 1.45 1:1
14:00 55 מעל/מתחת שערים(2.5) - דאגו/פואנג סטילרס דרום קוריאנית ראשונה 00
1.80 1.50 1:1
14:00 56 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - דאגו/פואנג סטילרס דרום קוריאנית ראשונה S,D
1.70 2.55 3.35 1:1
14:00 57 אנסן גרינרס - ג'אונאם דרגונס דרום קוריאנית שניה S,D
2.90 2.50 2.00 1:1
14:00 58 דייז'ון סיטיזנס - צ'ונגנם אסן דרום קוריאנית שניה S,D
2.00 2.65 2.60 1:0
14:30 59 סט. גילואה - קלאב ברוז' בלגית ראשונה S,D
2.90 3.00 1.75
14:30 60 סט. גילואה (1+) - קלאב ברוז' בלגית ראשונה S,D
1.50 3.45 3.35
14:30 61 סך הכל שערים(2-3) - סט. גילואה/קלאב ברוז' בלגית ראשונה S,D
3.70 1.80 2.20
14:30 62 מעל/מתחת שערים(2.5) - סט. גילואה/קלאב ברוז' בלגית ראשונה S,D
1.55 1.75
14:30 63 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - סט. גילואה/קלאב ברוז' בלגית ראשונה S,D
1.95 2.40 2.85
14:30 64 ארזגבירגה אוהה - סט. פאולי גרמנית שניה S,D
3.00 3.00 1.70
14:30 65 ארזגבירגה אוהה (1+) - סט. פאולי גרמנית שניה S,D
1.65 3.35 2.90
14:30 66 סך הכל שערים(2-3) - ארזגבירגה אוהה/סט. פאולי גרמנית שניה S,D
3.15 1.75 2.55
14:30 67 מעל/מתחת שערים(2.5) - ארזגבירגה אוהה/סט. פאולי גרמנית שניה S,D
1.55 1.80
14:30 68 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - ארזגבירגה אוהה/סט. פאולי גרמנית שניה S,D
2.00 2.40 2.75
14:30 69 המבורג - דינמו דרזדן גרמנית שניה S,D
1.35 3.50 4.50
14:30 70 המבורג - דינמו דרזדן(1+) גרמנית שניה S,D
2.20 3.30 2.00
14:30 71 סך הכל שערים(2-3) - המבורג/דינמו דרזדן גרמנית שניה S,D
3.55 1.80 2.25
14:30 72 מעל/מתחת שערים(2.5) - המבורג/דינמו דרזדן גרמנית שניה S,D
1.45 1.90
14:30 73 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - המבורג/דינמו דרזדן גרמנית שניה S,D
2.55 2.35 2.15
14:30 74 קיל - שאלקה 04 גרמנית שניה S,D
1.95 2.90 2.55
14:30 75 קיל - שאלקה 04(1+) גרמנית שניה S,D
3.40 3.50 1.50
14:30 76 סך הכל שערים(2-3) - קיל/שאלקה 04 גרמנית שניה S,D
3.40 1.75 2.40
14:30 77 מעל/מתחת שערים(2.5) - קיל/שאלקה 04 גרמנית שניה S,D
1.55 1.80
14:30 78 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - קיל/שאלקה 04 גרמנית שניה S,D
2.20 2.35 2.50
14:35 79 סוז'ו דונגוו - צ'נגדו רונגצ'נג סינית שניה S,D
7.80 4.40 1.10
15:00 80 קאליו - לגיון אסטונית ראשונה S,D
1.95 2.90 2.60
15:00 81 שפילד וונסדיי - האדרספילד גביע ליגה אנגלי S,D
2.00 2.65 2.70
15:00 82 שפילד וונסדיי - האדרספילד(1+) גביע ליגה אנגלי 00
3.80 3.30 1.45
15:00 83 מעל/מתחת שערים(2.5) - שפילד וונסדיי/האדרספילד גביע ליגה אנגלי 00
1.90 1.45
15:00 84 בראונשווייג - ויקטוריה ברלין גרמנית שלישית S,D
1.70 2.80 3.30
15:00 85 ארהוס - ראנדרס דנית ראשונה S,D
2.45 2.70 2.10
15:00 86 ארהוס (1+) - ראנדרס דנית ראשונה 00
1.40 3.45 4.00
15:00 87 מעל/מתחת שערים(2.5) - ארהוס/ראנדרס דנית ראשונה 00
1.75 1.55
15:00 88 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - ארהוס/ראנדרס דנית ראשונה S,D
2.30 2.40 2.35
15:00 89 סילקבורג - אלבורג דנית ראשונה S,D
2.10 2.85 2.40
15:00 90 סילקבורג - אלבורג(1+) דנית ראשונה 00
3.80 3.55 1.40
15:00 91 מעל/מתחת שערים(2.5) - סילקבורג/אלבורג דנית ראשונה 00
1.60 1.75
15:00 92 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - סילקבורג/אלבורג דנית ראשונה S,D
2.40 2.40 2.25
15:00 93 קוג - ווידוברה דנית שניה S,D
1.95 2.75 2.65
15:00 94 הימור יתרון ללא הארכות - דרום קוריאה(21+)/סרביה כדורסל אולימפי נשים S,D
1.80 9.00 1.80
15:00 95 (145) ללא הארכות - דרום קוריאה/סרביה כדורסל אולימפי נשים 00
1.70 20.00 1.70
15:00 96 גויז'ו - סיצ'ואן ג'יוניו סינית שניה S,D
2.05 2.55 2.70
15:05 97 מויסביץ - חמי לייפציג גרמנית רביעית צפון מזרח S,D
2.05 2.90 2.40
15:15 98 סט. גאלן - לוצרן שוויצרית ראשונה S,D
1.75 3.20 2.75
15:15 99 סט. גאלן - לוצרן(1+) שוויצרית ראשונה 00
3.65 3.25 1.50
15:15 100 מעל/מתחת שערים(2.5) - סט. גאלן/לוצרן שוויצרית ראשונה 00
1.35 2.20
15:15 101 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - סט. גאלן/לוצרן שוויצרית ראשונה S,D
2.10 2.40 2.60
15:15 102 ואדוז - נוישאטל קסאמקס שוויצרית שניה S,D
1.70 2.90 3.15
15:30 103 הימור יתרון - דנמרק/שבדיה(3.5+) כדוריד אולימפי גברים S,D
1.65 1.75 1.65
15:30 104 מעל/מתחת שערים(58.5) - דנמרק/שבדיה כדוריד אולימפי גברים 00
1.65 1.65
15:45 105 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - ארצות הברית/ארגנטינה טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית ב S,D
1.15 1.80 2.90
15:45 106 (177.5) כולל הארכות אם יהיו - ארצות הברית/ארגנטינה טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית ב 00
1.65 2.45 1.65
16:00 107 דניאל ריקיארדו - קרלוס סיינז נהגים - ראש בראש - מירוץ S,D
1.60 1.70
16:00 108 לואיס המילטון - מקס ורסטאפן נהגים - ראש בראש - מירוץ S,D
1.30 2.30
16:00 109 לנדו נוריס - שארל לקלר נהגים - ראש בראש - מירוץ S,D
1.75 1.55
16:00 110 ניקובינג - פרדריקיה דנית שניה S,D
2.60 2.90 1.90
16:00 111 גורניק פלקוביצה - פודבסקידזיה ליגה פולנית שנייה S,D
2.90 2.70 1.85
16:00 112 ורטה פוזנן - שצ'צ'ין פולנית ראשונה S,D
3.00 2.55 1.90
16:00 113 ורטה פוזנן (1+) - שצ'צ'ין פולנית ראשונה 00
1.55 3.20 3.45
16:00 114 מעל/מתחת שערים(2.5) - ורטה פוזנן/שצ'צ'ין פולנית ראשונה 00
2.15 1.35
16:00 115 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - ורטה פוזנן/שצ'צ'ין פולנית ראשונה S,D
2.15 2.35 2.55
16:00 116 דיורגרדן - האקן שבדית ראשונה S,D
1.35 3.35 4.75
16:00 117 דיורגרדן - האקן(1+) שבדית ראשונה 00
2.25 3.20 2.00
16:00 118 מעל/מתחת שערים(2.5) - דיורגרדן/האקן שבדית ראשונה 00
1.55 1.80
16:00 119 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - דיורגרדן/האקן שבדית ראשונה S,D
2.50 2.40 2.15
17:00 120 מריופול - דסנה צ'רניהיב אוקראינית ראשונה S,D
3.05 2.85 1.75
17:00 122 זולטה וארגם - סטאנדרד ליאז' בלגית ראשונה S,D
2.75 3.20 1.75
17:00 123 זולטה וארגם (1+) - סטאנדרד ליאז' בלגית ראשונה S,D
1.60 3.65 2.80
17:00 124 סך הכל שערים(2-3) - זולטה וארגם/סטאנדרד ליאז' בלגית ראשונה S,D
3.55 1.80 2.25
17:00 125 מעל/מתחת שערים(2.5) - זולטה וארגם/סטאנדרד ליאז' בלגית ראשונה S,D
1.30 2.25
17:00 126 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - זולטה וארגם/סטאנדרד ליאז' בלגית ראשונה S,D
1.80 2.50 3.10
17:00 127 פיגוורנסה - גרמיו נובוריזונטינו ברזילאית שלישית S,D
2.95 2.50 2.00
17:00 128 ויילה - ברונדבי דנית ראשונה S,D
2.60 2.85 1.95
17:00 129 ויילה (1+) - ברונדבי דנית ראשונה 00
1.40 3.55 3.85
17:00 130 מעל/מתחת שערים(2.5) - ויילה/ברונדבי דנית ראשונה 00
1.60 1.70
17:00 131 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - ויילה/ברונדבי דנית ראשונה S,D
2.15 2.40 2.50
17:00 132 ארסנל - צ'לסי ידידות קבוצות S,D
2.20 2.85 2.25
17:00 133 ריטריאיי - דאינבה אליטוס ליגה ליטאית S,D
1.70 3.00 3.05
17:00 134 אברדין - דנדי יונייטד סקוטית ראשונה S,D
1.50 2.80 4.40
17:00 135 אברדין - דנדי יונייטד(1+) סקוטית ראשונה 00
2.55 2.95 1.90
17:00 136 מעל/מתחת שערים(2.5) - אברדין/דנדי יונייטד סקוטית ראשונה 00
2.00 1.40
17:00 137 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - אברדין/דנדי יונייטד סקוטית ראשונה S,D
2.35 2.35 2.35
17:00 138 אטירה - פולגנסיו ירגוס פרגוואית שניה S,D
1.20 3.70 6.20
17:00 139 אינדפנדיינטה קאמפו גראנדה - קלאב גווארני דה טרינידד פרגוואית שניה S,D
1.90 2.50 3.10
17:00 140 טקוארי - 3 בפברואר פרגוואית שניה S,D
2.05 2.40 2.85
17:00 141 פרננדו דה לה מורה - רוביו נו פרגוואית שניה S,D
2.10 2.60 2.55
17:00 142 באניק אוסטרבה - פאסטב זלין צ'כית ראשונה S,D
1.45 3.05 4.30
17:00 143 סלובצקו - בודיוביצה צ'כית ראשונה S,D
1.60 2.70 3.85
17:30 144 אורל יקטרינבורג - ניז'ני נובוגרד רוסית ראשונה S,D
1.75 2.60 3.35
17:30 145 אורל יקטרינבורג - ניז'ני נובוגרד(1+) רוסית ראשונה S,D
3.30 3.10 1.60
17:30 146 סך הכל שערים(2-3) - אורל יקטרינבורג/ניז'ני נובוגרד רוסית ראשונה S,D
2.40 1.75 3.40
17:30 147 מעל/מתחת שערים(2.5) - אורל יקטרינבורג/ניז'ני נובוגרד רוסית ראשונה S,D
2.05 1.40
17:30 148 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - אורל יקטרינבורג/ניז'ני נובוגרד רוסית ראשונה S,D
1.95 2.40 2.85
17:30 149 באזל - סיון שוויצרית ראשונה S,D
1.35 3.50 4.50
17:30 150 באזל - סיון(1+) שוויצרית ראשונה 00
2.40 3.00 2.00
17:30 151 מעל/מתחת שערים(2.5) - באזל/סיון שוויצרית ראשונה 00
1.35 2.15
17:30 152 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - באזל/סיון שוויצרית ראשונה S,D
2.15 2.35 2.55
17:30 153 סרבט ז'נבה - לוגאנו שוויצרית ראשונה S,D
1.75 2.85 3.10
17:30 154 סרבט ז'נבה - לוגאנו(1+) שוויצרית ראשונה 00
3.35 3.10 1.60
17:30 155 מעל/מתחת שערים(2.5) - סרבט ז'נבה/לוגאנו שוויצרית ראשונה 00
1.60 1.75
17:30 156 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - סרבט ז'נבה/לוגאנו שוויצרית ראשונה S,D
2.25 2.35 2.45
18:00 157 אוסטריה וינה - טירול אוסטרית ראשונה S,D
1.90 2.95 2.60
18:00 158 אוסטריה וינה - טירול(1+) אוסטרית ראשונה 00
3.40 3.60 1.45
18:00 159 מעל/מתחת שערים(2.5) - אוסטריה וינה/טירול אוסטרית ראשונה 00
1.45 1.90
18:00 160 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - אוסטריה וינה/טירול אוסטרית ראשונה S,D
2.50 2.40 2.15
18:00 161 וולפסברגר - שטורם גראץ אוסטרית ראשונה S,D
2.55 3.00 1.90
18:00 162 וולפסברגר (1+) - שטורם גראץ אוסטרית ראשונה 00
1.50 3.50 3.25
18:00 163 מעל/מתחת שערים(2.5) - וולפסברגר/שטורם גראץ אוסטרית ראשונה 00
1.45 1.90
18:00 164 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - וולפסברגר/שטורם גראץ אוסטרית ראשונה S,D
2.30 2.40 2.35
18:00 165 זלצבורג - ריד אוסטרית ראשונה S,D
1.05 5.20 9.80
18:00 166 זלצבורג - ריד(1+) אוסטרית ראשונה 00
1.25 4.00 5.00
18:00 167 מעל/מתחת שערים(2.5) - זלצבורג/ריד אוסטרית ראשונה 00
1.15 2.85
18:00 168 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - זלצבורג/ריד אוסטרית ראשונה S,D
2.85 2.40 1.95
18:00 169 דומז'לה - טאבור סזנה סלובנית ראשונה S,D
1.80 2.75 3.00
18:00 170 הואצ'יפטו - אוניון לה קלרה צ'ילאנית ראשונה S,D
2.25 2.75 2.25
18:00 171 ולאסים - קרודים צ'כית שניה S,D
1.75 2.95 2.90
18:00 172 סלובן ורנסדורף - ויקטוריה ז'יז'קוב צ'כית שניה S,D
2.50 2.75 2.05
18:00 173 ואסטרס קיי.אפ. - לנדסקרונה שבדית שניה S,D
2.15 2.65 2.45
18:00 174 פאלקנברג - נורבי שבדית שניה S,D
2.45 2.75 2.10
18:30 175 מאת'רוול - היברניאן סקוטית ראשונה S,D
2.90 2.75 1.85
18:30 176 מאת'רוול (1+) - היברניאן סקוטית ראשונה 00
1.55 3.25 3.40
18:30 177 מעל/מתחת שערים(2.5) - מאת'רוול/היברניאן סקוטית ראשונה 00
1.80 1.50
18:30 178 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - מאת'רוול/היברניאן סקוטית ראשונה S,D
2.20 2.35 2.50
18:30 179 קרקוביה קרקוב - שלאסק ורוצלאב פולנית ראשונה S,D
1.80 2.70 3.05
18:30 180 קרקוביה קרקוב - שלאסק ורוצלאב(1+) פולנית ראשונה 00
3.35 3.25 1.55
18:30 181 מעל/מתחת שערים(2.5) - קרקוביה קרקוב/שלאסק ורוצלאב פולנית ראשונה 00
1.85 1.50
18:30 182 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - קרקוביה קרקוב/שלאסק ורוצלאב פולנית ראשונה S,D
2.45 2.35 2.25
18:30 183 אוסטרסונדס - האמרבי שבדית ראשונה S,D
3.70 3.20 1.50
18:30 184 אוסטרסונדס (1+) - האמרבי שבדית ראשונה 00
1.90 3.45 2.30
18:30 185 מעל/מתחת שערים(2.5) - אוסטרסונדס/האמרבי שבדית ראשונה 00
1.40 2.05
18:30 186 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - אוסטרסונדס/האמרבי שבדית ראשונה S,D
2.85 2.40 1.95
18:30 187 קלמאר - מיאלבי שבדית ראשונה S,D
1.80 2.70 3.15
18:30 188 קלמאר - מיאלבי(1+) שבדית ראשונה 00
3.20 3.20 1.60
18:30 189 מעל/מתחת שערים(2.5) - קלמאר/מיאלבי שבדית ראשונה 00
1.85 1.50
18:30 190 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - קלמאר/מיאלבי שבדית ראשונה S,D
2.45 2.35 2.25
18:45 191 טורק - ליברפול מונטבידאו אורוגוואית ראשונה S,D
2.15 2.75 2.40
20:15 195 לוקומוטיב סופיה - לוקומוטיב פלובדיב בולגרית ראשונה S,D
2.70 2.70 1.95
18:45 196 סלוצק - דינמו מינסק בלארוסית ראשונה S,D
4.80 3.50 1.30
18:45 197 ז'לגרשגי - פהרבר הונגרית ראשונה S,D
3.30 3.05 1.60
19:00 198 נרבה טראנס - לבאדיה טאלין אסטונית ראשונה S,D
5.60 4.30 1.20
19:00 199 אודנסה - פ.צ. קופנהגן דנית ראשונה S,D
2.35 2.80 2.15
19:00 200 אודנסה (1+) - פ.צ. קופנהגן דנית ראשונה 00
1.40 3.65 3.85
19:00 201 מעל/מתחת שערים(2.5) - אודנסה/פ.צ. קופנהגן דנית ראשונה 00
1.55 1.80
19:00 202 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - אודנסה/פ.צ. קופנהגן דנית ראשונה S,D
1.80 2.50 3.10
19:00 203 סטומיל אולשטין - חרוברי גלוגוף ליגה פולנית שנייה S,D
2.50 2.60 2.10
19:00 204 דונייסקה סטרדה - טטרן ליפטובסקי סלובקית ראשונה S,D
1.15 4.30 7.20
19:00 206 סניצה - ספרטק טרנאבה סלובקית ראשונה S,D
2.55 2.60 2.10
19:00 207 קוסקו - אוניברסידד הואנוקו פרואנית ראשונה S,D
2.05 2.70 2.55
19:15 208 אוניברסיטטה קראיובה - בוטוסני ליגה רומנית S,D
1.65 2.65 3.70
19:30 209 דינמו קייב - ורס ריבנה אוקראינית ראשונה S,D
1.10 4.20 10.00
19:30 210 וורסקלה פולטבה - רוך לבוב אוקראינית ראשונה S,D
1.95 2.60 2.85
19:30 211 דיפנסה אי חוסטיסיה - גימנסיה לה פלטה ארגנטינאית ראשונה S,D
2.10 2.45 2.75
19:30 212 דיפנסה אי חוסטיסיה - גימנסיה לה פלטה(1+) ארגנטינאית ראשונה 00
4.20 3.25 1.40
19:30 213 מעל/מתחת שערים(2.5) - דיפנסה אי חוסטיסיה/גימנסיה לה פלטה ארגנטינאית ראשונה 00
2.15 1.35
19:30 214 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - דיפנסה אי חוסטיסיה/גימנסיה לה פלטה ארגנטינאית ראשונה S,D
1.80 2.50 3.10
19:30 215 גנט - בירשחוט-וילרייק בלגית ראשונה S,D
1.20 4.00 6.00
19:30 216 גנט - בירשחוט-וילרייק(1+) בלגית ראשונה S,D
1.60 3.40 3.05
19:30 217 סך הכל שערים(2-3) - גנט/בירשחוט-וילרייק בלגית ראשונה S,D
3.55 1.80 2.25
19:30 218 מעל/מתחת שערים(2.5) - גנט/בירשחוט-וילרייק בלגית ראשונה S,D
1.35 2.10
19:30 219 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - גנט/בירשחוט-וילרייק בלגית ראשונה S,D
2.35 2.35 2.35
19:30 220 ברסט - מאיורקה ידידות קבוצות S,D
2.35 2.65 2.20
19:55 221 מלדוסט לוקני - וויוודינה נובי סאד סרבית ראשונה S,D
2.40 2.65 2.20
19:55 222 צ'וקריצ'קי בלגרד - מטלאק גורני מילנובץ' סרבית ראשונה S,D
1.40 3.20 4.30
19:55 223 היידוק ספליט - שיבניק קרואטית ראשונה S,D
1.20 3.65 7.40
20:00 225 פטרוקב הינצ'סטי - ספינטול ליגה ראשונה מולדובה S,D
1.50 3.20 3.70
20:00 226 דפורטיבו טולוקה - טיגרס מקסיקנית ראשונה S,D
1.95 2.75 2.65
20:00 227 בוהמייאנס פראג - ויקטוריה פלזן צ'כית ראשונה S,D
2.30 2.60 2.30
20:00 228 קרסנודר - חימקי רוסית ראשונה S,D
1.35 3.45 4.40
20:00 229 קרסנודר - חימקי(1+) רוסית ראשונה S,D
2.05 3.25 2.20
20:00 230 סך הכל שערים(2-3) - קרסנודר/חימקי רוסית ראשונה S,D
3.70 1.80 2.20
20:00 231 מעל/מתחת שערים(2.5) - קרסנודר/חימקי רוסית ראשונה S,D
1.50 1.90
20:00 232 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - קרסנודר/חימקי רוסית ראשונה S,D
1.90 2.45 2.90
20:00 233 רוסטוב - זניט סט. פטרסבורג רוסית ראשונה S,D
4.40 3.35 1.40
20:00 234 רוסטוב (1+) - זניט סט. פטרסבורג רוסית ראשונה S,D
2.20 3.15 2.10
20:00 235 סך הכל שערים(2-3) - רוסטוב/זניט סט. פטרסבורג רוסית ראשונה S,D
3.50 1.75 2.35
20:00 236 מעל/מתחת שערים(2.5) - רוסטוב/זניט סט. פטרסבורג רוסית ראשונה S,D
1.55 1.80
20:00 237 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - רוסטוב/זניט סט. פטרסבורג רוסית ראשונה S,D
1.85 2.45 3.00
20:05 238 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - וושינגטון נאשיונלס/שיקאגו קאבס MLB S,D
1.60 1.70
20:30 239 מכבי פתח תקוה - הפועל תל אביב גביע הטוטו 0D
2.25 2.95 2.55
20:30 240 מכבי פתח תקוה (1+) - הפועל תל אביב גביע הטוטו 00
1.20 4.40 5.30
20:30 241 סך הכל שערים(2-3) - מכבי פתח תקוה/הפועל תל אביב גביע הטוטו 00
2.65 1.75 3.00
20:30 242 מעל/מתחת שערים(2.5) - מכבי פתח תקוה/הפועל תל אביב גביע הטוטו 00
1.75 1.55
20:30 243 מחצית ראשונה - מכבי פתח תקוה/הפועל תל אביב גביע הטוטו 00
2.70 1.80 3.10
20:30 244 פלסטינו - אוניון אספניולה צ'ילאנית ראשונה S,D
1.65 3.15 3.05
21:00 246 אתלטיקו פניקס מונטבידאו - פלאזה קולוניה אורוגוואית ראשונה S,D
2.95 2.70 1.85
21:00 247 ארדה קרדז'לי - צסק"א סופיה בולגרית ראשונה S,D
3.30 2.60 1.80
21:00 248 אויפשט - אקדמיית פושקש הונגרית ראשונה S,D
2.55 2.90 1.95
21:00 249 ליל - פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
3.20 3.10 1.85
21:00 250 ליל (1+) - פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
1.55 3.30 3.40
21:00 251 סך הכל שערים(2-3) - ליל/פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
3.20 1.75 2.50
21:00 252 מעל/מתחת שערים(2.5) - ליל/פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
1.75 1.55
21:00 253 מחצית ראשונה - ליל/פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי 00
3.40 1.85 2.40
21:00 254 איזו קבוצה תבקיע יותר שערים? (עד דקה 15) - ליל/פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
5.70 1.20 4.40
21:00 255 מעל/מתחת 0.5 שערים (עד דקה 15) - ליל/פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
2.65 1.20
21:00 256 מעל/מתחת (1) קרנות (עד דקה 15) - ליל/פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
2.00 2.45 2.90
21:00 257 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - ליל/פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
1.90 2.45 2.90
21:00 258 סה"כ קרנות טווחים(5-6) מחצית ראשונה - ליל/פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
1.60 2.65 3.60
21:00 259 הראשונה ל - 3 קרנות - ליל/פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
2.20 20.00 1.35
21:00 260 הראשונה ל - 5 קרנות - ליל/פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
3.05 3.00 1.70
21:00 261 בוראק ילמאז (ליל) - מאורו איקרדי (פאריס סן ז'רמן) סופרקאפ צרפתי 00
3.50 1.60 2.70
21:00 262 ג'ונתן דייויד (ליל) - יוליאן דרקסלר (פאריס סן ז'רמן) סופרקאפ צרפתי 00
3.50 1.30 4.50
21:00 263 ביאליסטוק - רקוב צ'סטחובה פולנית ראשונה S,D
2.55 2.75 2.00
21:00 264 ביאליסטוק (1+) - רקוב צ'סטחובה פולנית ראשונה 00
1.45 3.45 3.70
21:00 265 מעל/מתחת שערים(2.5) - ביאליסטוק/רקוב צ'סטחובה פולנית ראשונה 00
1.70 1.65
21:00 266 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - ביאליסטוק/רקוב צ'סטחובה פולנית ראשונה S,D
2.20 2.35 2.50
21:00 267 ברנו - אופאבה צ'כית שניה S,D
1.50 3.15 3.85
21:15 268 אולימפיה לובליאנה - מאריבור סלובנית ראשונה S,D
2.65 2.55 2.05
21:15 269 בינסיונל - מלגאר פרואנית ראשונה S,D
3.40 3.10 1.60
21:45 270 טאז'ראס דה קורדובה - בוקה ג'וניורס ארגנטינאית ראשונה S,D
2.70 2.40 2.15
21:45 271 טאז'ראס דה קורדובה (1+) - בוקה ג'וניורס ארגנטינאית ראשונה 00
1.40 3.30 4.40
21:45 272 מעל/מתחת שערים(2.5) - טאז'ראס דה קורדובה/בוקה ג'וניורס ארגנטינאית ראשונה 00
2.15 1.35
21:45 273 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - טאז'ראס דה קורדובה/בוקה ג'וניורס ארגנטינאית ראשונה S,D
2.05 2.40 2.65
21:45 274 שני במאי - ספורטיבו אייטנו פרגוואית שניה S,D
1.85 2.75 2.90
22:00 275 אורנסה - דלפין אקוודורית ראשונה S,D
2.00 2.80 2.55
22:00 276 ריאל טומיאפו - אוריינטה פטרולרו בוליביאנית ראשונה S,D
2.30 2.85 2.15
22:00 277 אנטוורפן - קורטריק בלגית ראשונה S,D
1.80 2.85 2.95
22:00 278 אנטוורפן - קורטריק(1+) בלגית ראשונה S,D
3.05 3.40 1.60
22:00 279 סך הכל שערים(2-3) - אנטוורפן/קורטריק בלגית ראשונה S,D
3.00 1.75 2.65
22:00 280 מעל/מתחת שערים(2.5) - אנטוורפן/קורטריק בלגית ראשונה S,D
1.60 1.75
22:00 281 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - אנטוורפן/קורטריק בלגית ראשונה S,D
2.00 2.40 2.75
22:00 282 אתלטיקו מיניירו - פארננסה ברזילאית ראשונה S,D
1.45 2.95 4.40
22:00 283 אתלטיקו מיניירו - פארננסה(1+) ברזילאית ראשונה 00
2.40 3.00 2.00
22:00 284 מעל/מתחת שערים(2.5) - אתלטיקו מיניירו/פארננסה ברזילאית ראשונה 00
1.80 1.50
22:00 285 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - אתלטיקו מיניירו/פארננסה ברזילאית ראשונה S,D
2.55 2.45 2.10
22:00 286 קורינתיאנס - פלמנגו ברזילאית ראשונה S,D
3.55 2.90 1.60
22:00 287 קורינתיאנס (1+) - פלמנגו ברזילאית ראשונה 00
1.80 3.15 2.65
22:00 288 מעל/מתחת שערים(2.5) - קורינתיאנס/פלמנגו ברזילאית ראשונה 00
1.75 1.55
22:00 289 סה"כ קרנות טווחים(9-11) - קורינתיאנס/פלמנגו ברזילאית ראשונה S,D
2.60 2.40 2.10
22:00 290 סאו חוזה - בוטאפוגו סאו פאולו ברזילאית שלישית S,D
2.55 2.55 2.15
22:00 291 בויאקה פטריוטאס - לה אקוידד ליגה קולומביאנית, קלאוסורה S,D
2.60 2.50 2.15
22:00 292 שירוקי - ביילינה ליגה ראשונה בוסניה והרצגובינה S,D
1.30 3.30 5.20
22:00 293 אוטה ארד - סטיאווה בוקרשט ליגה רומנית S,D
3.30 2.75 1.75
22:00 294 אוטה ארד (1+) - סטיאווה בוקרשט ליגה רומנית S,D
1.65 3.15 3.10
22:00 295 מעל/מתחת שערים(2.5) - אוטה ארד/סטיאווה בוקרשט ליגה רומנית S,D
1.85 1.50
22:00 296 פרטיזן בלגרד - ווזדובאץ' בלגרד סרבית ראשונה S,D
1.10 4.50 8.80
22:00 297 פוארטו מונט - ארתורו פרננדז ויאל צ'יליאנית שניה S,D
1.80 2.60 3.20
22:00 298 ריינג'רס - אייקיקה צ'יליאנית שניה S,D
1.95 2.80 2.60
22:00 299 בוגוטה - בראנקייה קולומביאנית שניה S,D
1.45 3.10 4.40
22:00 300 אוסייק - סלאבן קרואטית ראשונה S,D
1.40 3.15 4.60
22:00 301 דינמו זאגרב - רייקה קרואטית ראשונה S,D
1.40 3.15 4.60
23:00 302 אוניברסידד דה צ'ילה - אוניברסידד קתוליקה צ'ילאנית ראשונה S,D
2.55 2.60 2.10
23:10 303 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - אריזונה דיאמונדבקס/לוס אנג'לס דודג'רס MLB S,D
2.25 1.30
23:30 304 ספורט בויס - אליאנסה לימה פרואנית ראשונה S,D
3.55 2.75 1.65
00:00 313 ראסינג קלאב - סארמיינטו ארגנטינאית ראשונה S,D
1.50 2.85 4.40 1:0
00:00 314 טולימה - פטרולרה ליגה קולומביאנית, קלאוסורה S,D
1.40 3.05 5.00
00:30 316 גוואיקיל - קואנקה אקוודורית ראשונה S,D
2.35 2.75 2.15 2:1
01:00 317 ניו יורק רד בולס - ניו אינגלנד MLS S,D
1.90 3.00 2.55
01:00 318 סאו פאולו - פלמייראס ברזילאית ראשונה S,D
2.40 2.45 2.35
01:00 319 ז'אקויפנסה - פלורסטה ברזילאית שלישית S,D
1.95 2.35 3.10 1:1
01:00 320 גרמיו אספורטיבו ברזיל - סמפיו קוראה ברזילאית שנייה S,D
2.40 2.35 2.45
01:00 321 קלאב לאון - טיחואנה מקסיקנית ראשונה S,D
1.40 3.40 4.30
02:00 322 אינטרנסיונל - קואיאבה ברזילאית ראשונה S,D
1.50 2.70 4.50
02:05 323 דפורטיבו קאלי - אתלטיקו בוקרמנגה ליגה קולומביאנית, קלאוסורה S,D
1.45 2.95 4.40
02:15 324 פלאטנסה - אינדפנדיינטה ארגנטינאית ראשונה S,D
3.35 2.60 1.75 1:1
02:30 325 סינסינטי - די.סי. יונייטד MLS S,D
2.05 2.70 2.55
02:30 326 קלאב בוליבאר - חורחה ווילסטרמן בוליביאנית ראשונה S,D
1.30 3.80 4.50 4:0
03:00 327 אינטר מיאמי - מונטריאול MLS S,D
1.85 2.90 2.75
03:00 328 טכניקו יוניברסיטריו - ברצלונה ספורטינג קלאב אקוודורית ראשונה S,D
3.65 2.90 1.60 1:2
03:00 329 רד בול ברגנטינו - גרמיו ברזילאית ראשונה S,D
1.80 2.65 3.20
03:00 330 בוטאפוגו - ואסקו דה גמא ברזילאית שנייה S,D
2.10 2.50 2.65
03:00 331 ברוסק - קונפיאנסה ברזילאית שנייה S,D
1.80 2.65 3.20
03:00 332 הימור עם יתרון נקודות כולל הארכות אם יהיו - פולין/קנדה(15.5+) טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית א S,D
1.70 1.60
03:00 333 הימור יתרון - פורטוגל/יפן(4.5+) כדוריד אולימפי גברים S,D
1.70 1.60 30:31
03:00 334 אמריקה דה מקסיקו - נקאקסה מקסיקנית ראשונה S,D
1.40 3.20 4.70
03:30 335 יוסטון - ריאל סולט לייק MLS S,D
1.90 2.70 2.75
03:30 336 קנזס סיטי - דאלאס MLS S,D
1.40 3.40 4.00
04:00 337 אוסטין אפ. סי - קולורדו MLS S,D
1.75 2.90 3.05
04:00 338 הימור יתרון ללא הארכות - קנדה(4+)/ספרד כדורסל אולימפי נשים S,D
1.85 9.00 1.75
04:00 339 הימור יתרון כולל הארכות אם יהיו - קנדה(5.5+)/ספרד כדורסל אולימפי נשים S,D
1.65 1.65 66:76
04:00 340 (140) ללא הארכות - קנדה/ספרד כדורסל אולימפי נשים 00
1.70 20.00 1.70
04:00 341 (141.5) כולל הארכות אם יהיו - קנדה/ספרד כדורסל אולימפי נשים 00
1.65 1.65 66:76
04:10 342 אינדפדיינטה מדיין - קלאב דפורטיבו ג'וניור ליגה קולומביאנית, קלאוסורה S,D
2.30 2.40 2.45
05:00 343 ונקובר - מינסוטה יונייטד MLS S,D
2.85 2.85 1.85
05:00 344 הימור יתרון - מצרים/בחריין(4.5+) כדוריד אולימפי גברים S,D
1.70 1.60 30:20
05:05 345 אטלס - אפ.סי. חוארז מקסיקנית ראשונה S,D
1.35 3.20 5.40
05:00 346 מונטריי - פומאס מקסיקנית ראשונה S,D
1.30 3.50 5.00
13:50 346 צרפת - הוועד האולימפי הרוסי גברים רומח קבוצתי S,D
1.35 2.10
11:00 347 - ארטיום דולגופיאט (ישראל)/ניקיטה נגורני (הועד האולימפי הרוסי) - קרקע גברים S,D
1.50 1.85
05:05 347 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - ברזיל/צרפת טורניר אולימפי כדורעף גברים, בית ב S,D
1.40 2.05
20:30 348 מכבי פתח תקוה - הפועל תל אביב גביע הטוטו S,D
2.80 2.85 2.15
12:40 348 - צ'ין-קאי לי (טיוואן)/מקס וויטלוק (בריטניה) - סוס סמוכות גברים S,D
1.70 1.60
21:00 349 ליל - פאריס סן ז'רמן סופרקאפ צרפתי S,D
3.20 3.10 1.85
11:50 349 - רבקה אנדרדה (ברזיל)/ג'ייד קארי (ארה"ב) - קפיצות נשים S,D
1.75 1.55
13:20 350 - נינה דארוול (בלגיה)/סוניסה לי (ארה"ב) - מקבילים מדורגים נשים S,D
1.55 1.75
06:00 351 מנצח/ת כולל הארכות אם יהיו - מקסיקו/ישראל בייסבול אולימפי S,D
1.15 3.00
13:00 352 - מיכאיל אקימנקו (אתלט ניטרלי מורשה)/ג'ווהן הריסון (ארה"ב) - קפיצה לגובה גברים S,D
1.65 1.65
04:30 352 - ברונו פרטוס (ברזיל))/פלורן מנדו (צרפת) - 50 מטר חופשי גברים S,D
1.70 1.60
13:00 353 - מקסים נדסקאו (בלארוס)/איליה איוואניוק (אתלט ניטרלי מורשה) - קפיצה לגובה גברים S,D
1.65 1.65
04:40 353 - מיכאלו רומנצ'וק (אוקראינה))/פלוריאן וולברוק (גרמניה)) - 1500 מטר חופשי גברים S,D
1.85 1.50
14:10 354 - רוגיי דיאלו (צרפת)/חנה קנייזבה-מיננקו (ישראל) - קפיצה משולשת נשים S,D
1.75 1.55
04:35 354 - שרה שויסטרום (שבדיה))/פרניל בלום (דנמרק)) - 50 מטר חופשי נשים S,D
1.80 1.50
15:45 355 - טרייבון ברומל (ארה"ב)/אנדרה דה גראס (קנדה) - ריצת 100 מטר גברים S,D
1.85 1.50
15:45 356 - אנדרה דה גראס (קנדה)/למונט ג'ייקובס (איטליה) - ריצת 100 מטר גברים S,D
1.70 1.60
15:45 357 - סו בינגטיאן (סין)/רוני בייקר (ארה"ב) - ריצת 100 מטר גברים S,D
2.15 1.35
05:15 360 - ארצות הברית/אוסטרליה - 4 כפול 100 מעורב נשים S,D
1.40 2.00