פרסום ראשון: חיכינו וחיכינו והנה זה קרה - ביקור ראשון בארץ הקודש של הזוג המלכותי בעולם הכדורגל, ומדור גליצ׳ים עם כל הפרטים!

טיבו קורטואה ומישל גרציג (אינסטגרם)

מרגישים חשובים? אם לא, אתם צריכים, כי זוג הדגל של ביצת הספורט שלנו נמצא כאן בארצנו הקטנטונת. מישל גרציג שהתארסה ממש לא מזמן לבן זוגה, שוער ריאל מדריד טיבו קורטואה, מלווה אותו לכל מקום ולכל אצטדיון בעולם, וגם עברה לגור איתו במדריד. כשהיא מגיעה לארץ לעבודות או צילומי קמפיינים, היא נוחתת כאן כמובן לבד מאחר ולקורטואה לו״ז אימונים צפוף מאוד ואין ביכולתו לנחות בישראל באמצע העונה. אבל חופשת הפגרה עזרה לשניים וסוף סוף הם הצליחו לטוס לכאן יחד.

מישל גרציג וטיבו קורטואה (אינסטגרם)

עד אתמול בילה הזוג המאורס הטרי בחופשה מפנקת במיקונוס שביוון, יחד עם חברים משותפים ודניאל פרץ אחד שפגש את השוער האהוב עליו במסיבה באי. אז אחרי שנחו, השתזפו והצטלמו בלי סוף, השניים עלו על טיסה פרטית רק לשניהם ועשו את דרכם הקצרה מיוון לישראל. זוהי הפעם הראשונה של קורטואה כאן אצלנו והשניים ינצלו זאת למפגש משפחות לפני החתונה, כי אחרי שמישל כבר הספיקה להכיר את משפחתו של השוער - הגיע הזמן לפגוש את משפחת הכלה. אז אנחנו מקווים שהביקור פה בארץ יסביר לו פנים, ואתם הישארו איתנו לכל העדכונים לגבי הסיור הישראלי של השניים!

טיבו קורטואה ומישל גרציג במרינה בהרצליה (אינסטגרם)
דניאל פרץ וטיבו קורטואה (אינסטגרם)
מישל גרציג וטיבו קורטואה (אינסטגרם)
מישל גרציג וטיבו קורטואה (אינסטגרם)
מישל גרציג (אינסטגרם)
טיבו קורטואה ומישל גרציג (אינסטגרם)
טיבו קורטואה ומישל גרציג (רדאד ג'בארה)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה