כבר ימים ארוכים שחבורה אחת ספציפית מוציאה לנו את העיניים מרוב קנאה בטיול מטורף במיאמי, אבל רגע לפני החזרה ארצה הנופש נגמר באקורד סיום מתוק במיוחד.

חופשה חלומית במיאמי (אינסטגרם)

אז ליאן בן חיים, ליז שכטר, אלמוג מיכה ומאי ורד נשארו בארץ עם הילדים (ואלמוג עם בטן בחודש תשיעי) בזמן שהבעלים טל, איתי, דור ועידן כובשים את מיאמי ומנצלים את הפגרה כמו שרק הם יודעים. מסיבות במועדונים (עם דגלי ישראל), מסעדות פאר וכמובן עבודה על שיזוף רציני בבריכה היו רק חלק מהדברים שמילאו את הלו״ז של הכדורגלנים בימים האחרונים. היום הם כבר נוחתים בארץ, ושנייה לפני הם חגגו את יומם האחרון בעוד מסיבה מטורפת ופגשו שם אדם מוכר מאוד.

עשו חיים בארצות הברית. טל בן חיים, איתי שכטר, עידן ורד ודור מיכה (אינסטגרם)

אחרי כמה ימים במיאמי פגש עידן ורד את חברו לקבוצה שי אליאס (שהגיע למיאמי יחד עם תומר יוספי היישר מטיול נוסף במקסיקו) אבל לא זה היה הסלב המטורף שהלהיב את השחקנים. ורד ואליאס קלטו במועדון את הראפר סוואה לי (או בשמו הארוך והפחות מוכר - חליף מאליק אבן שמאן בראון, ותודו שסוואה לי זה פשוט יותר קליט) שחגג יום הולדת 29 במסיבה, והשניים ישר ניצלו את הרגע לסלפי שיישאר למזכרת.

עידן ורד ושי אליאס עם הראפר סוואה לי (אינסטגרם)

לצערם הזמר לא שיתף אצלו את התמונה ו-10 מליון העוקבים שלו לא נחשפו לכוכבים הישראלים, אבל מי יודע היום לא נגמר, הסטורי עוד באוויר ואולי זה עוד יקרה בהמשך, אנחנו עוד מחכים…

העיקר שנהניתם. החבורה במיאמי (אינסטגרם)
מצפים לעונה הבאה. טל בן חיים, איתי שכטר, עידן ורד ודור מיכה (אינסטגרם)
החיוך לא יורד מהפנים. טל בן חיים ודור מיכה (אינסטגרם)
גם במקסיקו לא שוכחים ליהנות. שי אליאס ותומר יוספי (אינסטגרם)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה