יום הולדת זו בהחלט חגיגה נחמדת, אבל איך חוגגים בתקופה כזו מוזרה וכאוטית? תשאלו את החוגגים שציינו אתמול את תאריך הולדתם ואת העובדה שגדלו בעוד שנה, כל אחד בדרך אחרת כמובן…

שונית חמד והבנות. מזל טוב! (אינסטגרם)

נתחיל משונית חמד! אשתו של תומר חמד, הזוג שעושה את אוסטרליה בשנתיים האחרונות. הם חגגו עם שלוש הבנות מיה, אמי ולנה בבית עם המון פרחים, ציורים ועוגות עם תמונות של המשפחה. ואם חשבתם שפה זה נגמר טעיתם, כי תומר הפתיע את שונית וסגר לה בהפתעה טיסה ליעד אחר באוסטרליה ומיד הם נסעו כל המשפחה מסידני לטיול במלבורן הקייצית.

שונית חמד. עד 120! (אינסטגרם)
שונית חמד והבנות. בדרך לחופשה (אינסטגרם)

דיברנו עם שונית כדי לאחל מזל טוב ושאלנו על הנסיעה למלבורן והיא סיפרה לנו: ״תומר היה אמור לשחק משחק בית בסידני וברגע האחרון הקבוצה שהייתה אמורה להגיע לא יכלה לשחק בגלל מקרי קורונה,  שינו לו את המשחק למשחק חוץ במלבורן. זה אומר שהוא טס בשבת עד שני בדיוק על היומם הולדת שלי. הוא ממש התאכזב כי הוא תכנן לחגוג איתי ועם הבנות וכמובן גם אנחנו אז ברגע האחרון הוא הפתיע אותנו וטסנו לראות את המשחק ולבלות איתו לאחר מכן״. 

תומר חמד (אינסטגרם)

בצד השני של העולם, אוראל דגני גם חגג יום הולדת מספר 33, אבל בתנאים שונים לגמרי…כי מעבר לעובדה שהוא מתגורר בישראל ולא בסידני (יחי ההבדל), הוא גם נמצא חיובי לקורונה וחוגג בבידוד. ״שנה שעברה התחיל סגר ביום ההולדת שלי, השנה אני בבידוד בבית״, כתב דגני ברשתות. ״התמזל מזלי ששנתיים אני זוכה להיות עם המשפחה שלי״, הוא הוסיף.

אוראל דגני והילדים. מזל טוב! (אינסטגרם)
הבדיקות החיוביות של אוראל דגני. רק בריאות (אינסטגרם)

אז נאחל יום הולדת שמח לחוגגים ובריאות לחולים, בתקווה ששנה הבאה נחגוג ללא סגרים וללא בידודים! (ליאור ליבוביץ’ אמיר)

אוראל ובר דגני. החלמה מהירה (אינסטגרם)
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה