אחרי שזכתה בקיץ האחרון במדליית הזהב האולימפית בקרב-רב בהתעמלות אמנותית וריגשה את כל מדינת ישראל, האלופה האולימפית שלנו, לינוי אשרם, הוכיחה פעם נוספת שהיא אלופה אמיתית, ולא רק בספורט…

לינוי אשרם והמדליה (איציק בלניצקי)

לינוי הגיעה למפגש עם ילדים וילדות חולי סרטן מעמותת זכרון מנחם ובני המשפחה שלהם בגני יהושע ת"א, והעבירה להם אימון ספורט קליל ושיעור יוגה, במטרה לשמח את הילדים, אשר ביקשו במיוחד להיפגש עם האלופה האולימפית. לינוי שוחחה עם הילדים במהלך האימון וסייעה להם בתרגילים שהעביר מאמן הכושר שלה, שחר קידר, שגריר אדידס בישראל.

לינוי אשרם וילדי עמותת זכרון מנחם (אינסטגרם)

אשרם התייחסה לאירוע ואמרה: “זה כבוד גדול לקחת חלק בלשמח ילדים מתוקים כל כך שמתמודדים עם סרטן. זה ממש מסוג האירועים שבאים להעצים ויוצאים עם תחושות אדירות של כוח. הגעתי כי אני מבינה עד כמה חשובה העצמה ברגעים קשים וכדי לקחת חלק בקמפיין מאוד חשוב וקרוב לליבי, של עמותת זכרון מנחם ופנטן. מאז הקורונה תרומות השיער לחולות סרטן ירדו בעשרות אחוזים. הסרטן לעומת זאת, לא הושפע ולכן חשוב שכמה שיותר אנשים ישמעו על הקמפיין וירתמו לעזור".

לינוי אשרם ובנות עמותת זכרון מנחם (מערכת ONE)
לינוי אשרם ובנות עמותת זכרון מנחם (מערכת ONE)
לינוי אשרם ובנות עמותת זכרון מנחם (מערכת ONE)

מייסד זכרון מנחם, חיים ארנטל, הודה ללינוי על שהגיעה לשמח את הילדים והוסיף: "השנה זו השנה העשירית של הקמפיין המשותף שלנו עם מותג פנטן, צמה של עוצמה. כל שנה משמח לראות עד כמה עם ישראל מגויס למען חולות הסרטן בישראל. אין ספק שלינוי אלופה אמיתית".

לינוי אשרם וחיים ארנטל (מערכת ONE)