פרשה חדשה מסעירה את מדורי הרכילות באנגליה, כמו שרק הצהובונים הבריטים יודעים לייצר...”הסאן” מפרסם שכוכב מוכר מאוד מהפרמייר ליג, נשוי טרי מקיץ 2019, הוא אבא לילדה מחוץ לנישואין, כשהקשר בינו לבין ז’קלין סוזה, שיצאה עם הסיפור לתקשורת והתראיינה, ארך למעלה משנתיים בגיחות חשאיות שלו אליה…

היפיופה של ליגת העל

הכותרת בצהובון גורסת על “הכוכב שסימס לז’קלין סוזה במהלך חתונתו ואף שילם עבור WIFI בטיסה בדרך לירח הדבש שלו כדי שיוכל להמשיך להתכתב איתה”, כך נחשף, כשהילדה כבר בת תשעה חודשים, וזאת בזמן שאמה שלחה מכתב אזהרה לפני תביעה למועדון של הכוכב בחודש שעבר, בו הודיעה לו שהגישה תביעת אבהות והיא דורשת תשלומי מזונות…

סימן שאלה (מערכת ONE)

“הוא שלח לי הודעות SMS כל הזמן, אפילו במהלך טקס החתונה שלו”, אמרה סוזה, מארחת האירועים שהתפרסמה בכל הממלכה. “נפרדתי ממנו בלילה שהתחתן כי זה היה פשוט יותר מדי בשבילי. בזבזתי עליו את כל האנרגיות שלי. הייתי מותשת נפשית ופיזית.

ז'קלין סוזה והכוכב המסתורי (אינסטגרם)

“אחיו אפילו שלח לי הודעה ואמר שהוא (השחקן) היה מאוד מודאג במהלך החתונה כי הוא חשב עליי. ואז במטוס לירח דבש הוא המשיך לשלוח לי הודעות. הוא אמר שהוא רוצה להיות בטוח שכשהוא יחזור אני עדיין אהיה שם בשבילו, בשבילנו.

המארחת שהפכה לאמא (אינסטגרם)

“הוא נשבע לי על אהבתו הנצחית, הוא כתב לי שהוא יאהב אותי עד סוף חייו, הוא אמר לי שתהיה לי דירה משלי ולעולם לא אעזוב אותו. כדי לתקן את המצב הוא שילם עבורי חופשה של חמישה כוכבים עם החברה הכי טובה שלי במהלך שבוע החתונה שלו”.

היא רצתה לעצור, אבל הוא התעקש (אינסטגרם)

“הוא אמר שרגשותיו כלפיי לא ישתנו לעולם. באמת הייתי מאוהבת בו. באותם חודשים ספורים (אחרי החתונה) הוא התייחס אליי כמו לבת זוג שלו, וגם הייתי צריכה לומר לכולם שאני לא רווקה, שאני בקשר. הוא היה מאוד קנאי, כמו בן זוג אמיתי. אפילו לא יכולתי לצאת לארוחת ערב בלעדיו. הוא המשיך להתגנב כדי לעשות איתי אהבה”.

עכשיו יש לה בת ממנו, והוא לא מכיר בה (אינסטגרם)

בסוף 2019 סוזה נכנסה להריון, סיפרה לו כעבור כמה שבועות וזה מה שהיא סיפרה על התגובה שלו: “הייתי המומה, בעיקר כי לא חשבתי שהוא ייקח את זה כל כך רע, מכיוון שהוא זה שדיבר על כך שנביא ילדים יחד. ניסינו להסכים שהוא לא הולך להיות נוכח פיזית בחיי התינוקת, אלא שהוא יתרום כלכלית כדי לעזור לי בגידול התינוק הזה”.

תשעה חודשים חלפו והכוכב עדיין לא מכיר בתינוקת כשלו, לפחות מבחינה כלכלית, ועכשיו התפוצצה הפרשה אחרי המכתב שהגיע למועדון שלו. עוד לפני שהנושא הגיע לבית המשפט האנגלי, אפשר כבר לקבוע: המשך יבוא, ובענק...