בני סכנין פתחה היום (שני) את אימוניה עם לא מעט סימני שאלה לגבי עתיד הקבוצה בליגת העל, אך עם רכש מרשים, כאשר אנתוני וארן, חלוצה של הפועל באר שבע בעונה החולפת חתם רשמית במועדון כפי שפורסם כאן לראשונה, באמצעות סוכנו אדם קידן.

וארן הגיע היום לאצטדיון דוחא והתקבל בחמימות ע”י אוהדי הקבוצה. בבבני סכנין מרוצים מאד משחקן הרכש, כי לטענתם מדובר בחלוץ ליגה טוב שישמר כמחליפו של אוסאמה חלאילה שנמכר למכבי תל אביב.

בני סכנין פותחת עונה, וארן מדבר

מספר גדול של שחקני מפתח דוגמת לוקאס ספנדלהופר, אוסאמה חלאילה, עלי עותמאן, איהאב שאמי ואחרים עזבו את הקבוצה והיא תאלץ לפתוח את האימונים בלי כוח משמעותי. בנוסף, פוצץ המשא ומתן עם הקשר עטאא ג'אבר אותו רוצה המאמן שרון מימר.

אנתוני וארן ואדם קידן (בני סכנין)אנתוני וארן ואדם קידן (בני סכנין)
שחקני בני סכנין באימון (עמרי שטיין)שחקני בני סכנין באימון (עמרי שטיין)

במצב דברים שכזה, כאשר רק שני זרים הוחתמו, ולמרות הסיכום עם וארן, יש חשש גדול מאוד מכך שהקבוצה נחלשה באופן משמעותי. אחד השחקנים הטיב לבטא את התחושה: "אנחנו פותחים עונה עם לא מעט חששות. הרבה שחקנים עזבו ואת העיקר שזה בלם וחלוץ לא הבאנו. נהיה חייבים להתעורר על עצמנו כדי שתהיה פה קבוצה שלא תצטרך שוב להילחם על החיים שלה בליגת העל".

מחמוד קנדיל (עמרי שטיין)מחמוד קנדיל (עמרי שטיין)

חלק לא מבוטל של שחקנים מקבוצת הנוער יטלו חלק באימון היום. עד כה, סכנין הסתפקה ברכש צנוע בדמותם של ניר לקס שחזר לקדנציה שנייה, גד עמוס כשוער שני, המגן הסרבי ניקולאי צ'ירקוביץ', ארי מורה מברזיל, גבי גורי ועבדאללה ג'אבר. מי שמועמד להגיע לקבוצה הוא ניב סרדל.

אנתוני וארן (עמרי שטיין)אנתוני וארן (עמרי שטיין)
בירם כיאל ואנתוני וארן (עמרי שטיין)בירם כיאל ואנתוני וארן (עמרי שטיין)
דור פרץ מתאקלם בוונציה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל