חברת ההייטק הישראלית פאפאיה, תעניק חסות למשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בפריז 2024. שיתוף הפעולה עם הוועד האולימפי בישראל יכלול חסות כללית לכלל המשלחת הישראלית ובנוסף חסות אישית לשלושת המדליסטים האולימפיים בטוקיו 2020 - המתעמל ארטיום דולגופיאט, האלוף האולימפי בתרגיל הקרקע, לוחמת הטאקוונדו אבישג סמברג, מדליסטית הארד והג'ודאי פיטר פלצ'יק שותף למדליית הארד הקבוצתית של נבחרת ישראל.

פאפאיה בחרה לתמוך וללוות את פיטר, אבישג וארטיום בזכות הדרך המיוחדת שעשו, דרך של נחישות ואמונה שהכל אפשרי. יתר על כן, הם המשיכו בחודשים האחרונים לייצג את ישראל בכבוד בכל העולם, באחת התקופות המורכבות שידעה המדינה.

חברת פאפאיה, שמרכז הפיתוח שלה יושב בתל אביב ופועלת מ-2019, יצרה פלטפורמה מצליחה שהופכת את עולם המשחקים היחידניים לזירה מגוונת של משחקים רבי משתתפים המבוססים על יכולות אישיות. ההתפתחות והצמיחה דרך המשחק הן ה-DNA של פאפאיה מול העובדים והשחקנים שלה.

מתן חסות למשלחת באולימפית (רענן כהן)מתן חסות למשלחת באולימפית (רענן כהן)

אוריאל בכר, מייסד ומנכ"ל פאפאיה: "במיוחד השנה, זהו כבוד גדול לתת רוח גבית לספורט הישראלי, ולספורטאים שהולכים לייצג אותנו מול כל העולם. מלבד חיזוק הגאווה הלאומית, אנחנו בפאפאיה מאמינים שאנשים גדלים ונבנים דרך משחקים, והאולימפיאדה, שהיא זירת המשחקים המשמעותית בעולם, מראה לנו את סיפורי ההצלחה היפים באמת. זוהי זכות להיות חלק מהמסע המטורף של הספורטאים למשחק הכי חשוב שלהם בקריירה ושלנו כחברה ישראלית״.

יעל ארד, יו"ר הוועד האולימפי בישראל, אמרה: ״החיבוק המרגש שהמשלחת האולימפית שלנו מקבלת מחברת פאפאיה, מההנהלה ומהעובדים והמשאבים שהחברה מעמידה לרשותנו, מאפשרים לנו לטייב ולדייק עוד את ההכנות האולימפיות  ולהעניק לספורטאיות ולספורטאים שלנו ולצוותים המקצועיים את כל המעטפת המקצועית שצריך שתהיה לאדם שמתעלה יום יום לקצה גבול היכולת האנושית״.

ארטיום דולגופיאט עם מדליית הזהב (אסי ממן)ארטיום דולגופיאט עם מדליית הזהב (אסי ממן)

״הידיעה שהקהילה העסקית בישראל מאמינה בנו ועומדת מאחורינו זו ידיעה מחזקת מאוד. הספורט האולימפי בישראל מנווט במים סוערים לקראת הקיץ הקרוב, שם תהיה לנו את הזכות לייצג את עם ישראל, את הסנטימנט הישראלי הכל כך ייחודי בימים אלה, את הדגל ואת הערכים שהביאו אותנו להיות מדינה כל כך ייחודית."

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה