במשחק דרמטי אתמול (ראשון) ובשירות אינטר שתשחק היום, נאפולי ניצחה 1:2 את יובנטוס וככל הנראה הוציאה את הגברת הזקנה ממרוץ האליפות, כי הפער בצמרת אמור לגדול ל-15 הפרש, כשהפרטנופיי ימשיכו בניסיון להשיג את המיקום למפעלים האירופיים. 

בתקשורת האיטלקית סיכמו את המשחק: “בזבוז ליובה, נאפולי נהנתה עם ראספדורי ששבר את הגברת הזקנה, אינטר מכינה את המסיבה”. ב'טוטוספורט' נכתב: "חוסר מזל. יובנטוס שיחקה, יצרה והפסידה". ב'גאזטה' הוסיפו: "גברת לא. יותר מדי טעויות, יובנטוס נכשלה בנאפולי בדרך להפסד שלישי בחמשת משחקיה האחרונים. ולאחוביץ' בזבז מצבים, קייזה לא הספיק, קבראצחליה וראספדורי כבשו שערים שמאפשרים לתכולים לחלום".

לאחר המשחק, מאמן נאפולי פרנצ’סקו קלצונה שלא הפסיד מאז מונה לתפקיד, אמר: “אנחנו בדרך הנכונה, אבל יש עוד הרבה מה לעשות, ראיתי קבוצה שרוצה להשתפר, הקבוצה שלחה איתות איתות שהיא רוצה להשיג יעדים חשובים”.

טרפה את הקלפים: 1:2 לנאפולי נגד יובנטוס

“אני לא יכול לעשות נסים ולא חושב שעשיתי משהו מיוחד, רק אמרתי לבחורים להירגע ולהתחיל באימונים. אני מאמין בלשחק מאחור, חובתנו להשיג תוצאה טובה מול טורינו, לברצלונה יש עוד זמן”.

רספדורי, שאחראי על שער הניצחון בדקה ה-88, אמר: “זו נאפולי תחת קלצונה, תוצאות של עשרה ימים איתו, אנחנו משתפרים ובונים כאן משהו חשוב, אבל זה לא אומר שהתהליך הסתיים,  אנחנו עדיין בפיגור בטבלה”.

בצד המפסיד, דושאן ולאחוביץ’, שהחמיץ לא מעט, אמר: “אם אני רוצה להיות מה שאני רוצה, אז אני חייב לקחת את הצ’אנסים האלה, אני באמת אתחרט על הפספוסים, היו לי הזדמנויות לנצח את המשחק וזה לא קרה”. 

מסימיליאנו אלגרי סיכם: “שיחקנו טוב, היו לנו הזדמנויות שלא ניצלנו וזה חלק מתהליך הגדילה שלנו. יש לנו עוד 11 משחקים להשיג את המטרה שלנו. זה היה ההרכב הכי צעיר של יובנטוס בכל הזמנים וזה אומר שאנחנו עובדים טוב. אנחנו רוצים לעזור להם להיות מוכנים לעונה הבאה. אני יותר עצוב מאשר כועס, ראו את חוסר הניסיון שלנו. אין כאן שום בעיה איתי, אני לא הבעיה”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה