אחרי 15 שנה בליגה הראשונה בבלגיה נשרה אמש (חמישי) ווסטרלו לליגה השנייה כשסיימה ב-0:0 את משחקה מול בוורן ובעצם איבדה סיכוי לסיים במקום הראשון בפלייאוף ולהנצל מהירידה.

חלוץ הקבוצה, שלומי ארבייטמן, שמושאל מגנט לא שותף בסופו של דבר ברוב שלבי העונה בגלל פציעה והוא אמור לחזור לקבוצת האם שלו, אוטומטית לפני המשך הדרך כשעוד צפויות התפתחויות בקיץ בנושא. ארבייטמן התייחס בקצרה לירידת הקבוצה לליגה השניה: "למרות שבקושי שיחקתי הקבוצה הזאת נכנסה לי ללב וכואב לי על האנשים כאן שהם באמת דבר נדיר לראות בכדורגל, אפילו ביחס לבלגיה".

החלוץ שחגג השבוע 27 הוסיף: "נתנו לי כל כך הרבה ורציתי להחזיר אבל לצערי לא יכולתי וזה גורם לאכזבה אפילו יותר גדולה מכל הסיטואציה. חשבנו שכשהגענו לפלייאוף אז נוכל לעשות את זה אבל המשחק הראשון שבר אותנו ולא הצלחנו להתעלות".

כל זאת מגיע כאשר ארבייטמן דווקא מחלים מפציעתו אך בגלל החזרה המוקדמת בשלב הקודם והפציעה שחזרה העדיף מאמן הקבוצה, יאן קאולמאנס, לא לגרום נזק לשחקן המושאל אחרי העונה הלא פשוטה שעבר מבחינה ספורטיבית. גנט עצמה הצליחה לנצח 1:5 את סרקל ברוז' ולעשות צעד גדול לכיוון המקום באירופה.

ארבייטמן (דולב נישליס)
ארבייטמן: "האנשים כאן הם דבר נדיר" (דולב נישליס)
 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה