מנצ’סטר סיטי רחוקה רק נקודה מליברפול שבמקום הראשון, לאחר שאתמול (שבת) השיגה ניצחון 0:1 יקר על בורנמות’. פפ גווארדיולה היה מלא שבחים לשחקניו אחרי המשחק, אך היו לו גם טענות ללוח המשחקים הצפוף.

"אני מעריץ את השחקנים שלי", אמר גווארדיולה, "הם כמו סופרמן ומשחקים כל שלושה ימים. כשאנשים אומרים 'האם אפשר לשחק באותם תנאים בפרמייר ליג?', התשובה היא לא, אנחנו משחקים יותר מכל אחד אחר".

המאמן הוסיף בעוקצנות: "תודה רבה על לוח המשחקים, זה יותר מדי, אבל העסק חייב להמשיך. לשחקנים שלי יש מנטליות של סופרמן. האוהדים שלנו חייבים להיות גאים בבחורים. אני לא יודע מה יקרה בסיום העונה, אבל אני אהיה שם קרוב אליהם".

פפ גווארדיולה (רויטרס)פפ גווארדיולה (רויטרס)

על פיל פודן אמר המאמן: "הוא כבר הפך לשחקן טופ קלאס. לפני כן הוא היה ילד צעיר ועכשיו הוא ברמה עולמית. הוא כל כך טוב, הוא יכול לשחק בכל מקום, אבל פיל טוב במיוחד בעמדות במרכז”.

ב’דיילי מייל’ נכתב על סיטי: “ההיסטוריה לא רמזה על כך שבורנמות’ תצליח להוציא נקודות אחרי 14 הפסדים ב-14 משחקים בפרמייר ליג מול התכולים, אבל הפעם בורנמות’ הייתה קרובה מתמיד כשאדרסון היה איש המשחקים וזה מספר את הסיפור”.

התכולים השיגו ניצחון 14 ב-15 המשחקים האחרונים שלהם בכל המסגרות ונראה שהם שוב מצאו את הקצב הנכון בזמן הנכון של העונה. מנגד, המאמן המפסיד איראולה אמר: “אנחנו לא יכולים לבקש יותר מהשחקנים שלנו. היו לנו הזדמנויות לכבוש, אבל לא סיימנו את זה ברשת”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה