צ’אבי אלונסו בדרך לחוות את החודשים המכריעים ביותר בקריירת האימון הקצרה שלו. מאמן באייר לברקוזן שבר את השיא של באיירן מינכן למשחקים רצופים ללא הפסד מפתיחת העונה (33) וקבוצתו היא היחידה העונה באירופה שלא הפסידה באף מסגרת.

באיירן מינכן האלופה לא קרובה אליו בליגה, הוא יתמודד מול פורטונה דיסלדורף בחצי גמר הגביע ולשמינית גמר הליגה האירופית הוא העפיל מהמקום הראשון. כעת מצפה לו אתגר נוסף – בחירת היעד הבא, כי בשלב הזה עושה רושם שלא יישאר אצל מוליכת הליגה הגרמנית גם אחרי הקיץ.

אלונסו, ובצדק, אומר שידבר על עתידו רק במאי, ושעכשיו זה הזמן לשמור את הרגליים על הקרקע. הוא לא רוצה לדבר על שמועות ופשוט נהנה מההישג האדיר שלו ושל חניכיו: “אני לא יודע מה יקרה בעתיד וכרגע אני לא מודאג לגבי זה”, הספרדי מרבה לומר לאחרונה.

צ'אבי אלונסו (רויטרס)צ'אבי אלונסו (רויטרס)

ביוני יצטרך אלונסו לבחור אם להמשיך בלברקוזן או לעבור קבוצה. כרגע הוא המועמד מספר 1 גם של באיירן מינכן וגם של ליברפול, כאשר אם קרלו אנצ’לוטי לא היה ממשיך בריאל מדריד, אז גם האחרונה הייתה רוצה את קשר העבר, ששיחק באופן סמלי בשלוש הקבוצות הללו.

יורגן קלופ הספיק לאחרונה לתת את ברכת הדרך לאלונסו, ואחרי שגם הפרידה מתומאס טוכל בקיץ הפכה לרשמית, הספקולציות לגבי מעבר לבאיירן מינכן גוברות ובגרמניה אף טוענים שמגעים בין הצדדים החלו. כרגע נדמה שהמרוץ לצ’אבי אלונסו בין שתי האימפריות רק התחיל. 

הצביעו: במי לדעתכם אלונסו יבחר?

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה