מאז שסר אלכס פרגוסון עזב מנצ’סטר יונייטד די מחפשת לחזור לגדולתה. חלק מהאוהדים האשימו את המאמנים שהחליפו, חלק את השחקנים ואולי הרוב את הנהלת המועדון – האחים גלייזר והבעלים.

כעת יש בעל בית חדש ביונייטד, סר ג’ים רטקליף, ונראה שהוא מתכונן לקיץ עם הכנות מוקדמות כשהוא יודע בדיוק מה הוא רוצה לעשות ואיך הוא רואה את הקבוצה בעונה הבאה. ב’דיילי מייל’ חשפו את תוכנית הרכש שלו.

רטקליף מעוניין להתחזק בשלוש עמדות: חלוץ, קשר ובלם. לפי חוקי הפייר פליי, ליונייטד מותר בקיץ הקרוב כרגע להוציא 40 מיליון ליש”ט, אך היא יכולה למכור שחקנים כמובן ואז לשחק עם תקציב הרכש.

ג'ים רטקליף (רויטרס)ג'ים רטקליף (רויטרס)

מסתמן שמי שיימכרו כדי לתת יותר חופשיות ברכש הם אנתוני מרסיאל, שמרוויח 275 אלף ליש”ט בשבוע, כשבמועדון כרגע נוטים לוותר על האופציה של הארכת חוזה לרפאן וראן, שמרוויח 340 אלף ליש”ט בשבוע. גם המושאלים ג’יידן סאנצ’ו, דוני ואן דה בק, פקונדו פליסטרי וחניבעל מג’ברי יצאו בהשאלה ולא צפויים לחזור. לגבי מייסון גרינווד, עליו יש דילמה במועדון כיוון שהוא מציג יכולת טובה, אך מכירה של שחקן אקדמיה שווה יותר בהיבטי הפייר פליי.

עתידם של ארון ואן ביסאקה וקאסמירו נותר בערפל, כשבוודאות אחד מבין הארי מאגוויר ו-ויקטור לינדלוף ימכרו. בקבוצה גם ישקלו מכירה את מרקוס רשפורד, אם פ.ס.ז’ תהיה רצינית בעניין, גם מהסיבות שהוא שחקן אקדמיה.

גרינווד ורשפורד חוגגים. שווים יותר (רויטרס)גרינווד ורשפורד חוגגים. שווים יותר (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה