אלופת העולם חזרה לכר הדשא. נבחרת ארגנטינה פתחה הלילה (בין חמישי לשישי) את המסע להגנה על התואר בקופה אמריקה, כשניצחה 0:2 את קנדה באצטדיון באטלנטה. אחרי מחצית מאופסת ליאו מסי במסירה גאונית לאלכסיס מק אליסטר בנה את הראשון של חוליאן אלבארס ובדקה ה-88 בישל בעצמו ללאוטרו מרטינס בעוד פעולת אומן.

הפרעוש החמיץ פעמיים באחד על אחד ואמר בסיום: “הייתי צריך לסיים בבעיטה חזקה ולנסות משהו אחר, היה לי חוסר מזל שזה פגע לו בראש, חבל. העיקר שניצחנו, אנחנו לא מרוצים מהכול, ידענו שזה הולך להיות ככה בגלל היכולות שיש לקנדה. המשחק היה כמו שציפינו, קשה, פיזי, במחצית הראשונה לא היו לנו שטחים, הם היו אינטנסיביים וחזקים. למזלנו מצאנו את השער במהירות במחצית השנייה ויכולנו לשחק טוב יותר, אבל זה היה מסובך”.

מסי המשיך: “יש לנו סבלנות להחזיק בכדור, להעביר אותו מצד לצד. לפעמים קשה למצוא את הרווחים בהגנה, אבל רוב היריבות משחקות אחרת נגדנו, אתה צריך להיות סבלני ולשלוט כשההזדמנויות מגיעות. בקנדה יש ​​שחקנים מהירים ואינטנסיביים. היה לנו קשה במחצית הראשונה, גם המגרש לא עזר הרבה. היו שלל דברים שהקשו על המשחק”.

ליאו מסי חוגג עם רודריגו דה פול (רויטרס)ליאו מסי חוגג עם רודריגו דה פול (רויטרס)

עוד אמר הכוכב: “בהפסקה דיברנו על לשנות ולמצוא שטחים, השער שינה את המשחק, נתן לנו שקט נפשי והיו לנו הזדמנויות. הכי חשוב שהתחלנו עם ניצחון”. מסי גם העביר ביקורת על משטח הדשא: “ניסינו את אותו הדבר בלי קשר למצב המגרש, זה היה מאוד מסובך כי הם סגרו את המרחבים ועם המגרש הזה היינו צריך יותר זמן כדי לשלוט ולפרוץ את המצבים הקשים”.

מסי הפך לשיאן ההופעות בתולדות הקופה אמריקה, אך לא ייחס לכך חשיבות: “אני שמח להיות שם, להשתתף בתחרות רשמית עם הנבחרת הלאומית, אבל אני לא אחד שמתמקד בשיאים, אני נהנה מהקופה אמריקה הזה ותמיד ננסה לתת את המיטב, לנסות לתת את הטוב ביותר של כל אחד. אנחנו נבחרת מנצחת עכשיו, זה נותן לנו הרבה שקט נפשי”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה