יורו 2024 ממשיך ובענק. אחרי שקיבלנו אתמול (חמישי) מאבק מסקרן בין ספרד לאיטליה, שתי נבחרות גדולות נוספות יתמודדו אחת מול השנייה הערב, כאשר צרפת תפגוש את הולנד ב-22:00 במסגרת המחזור השני של בית ד’.

האיש הכי חשוב של הטריקולור, קיליאן אמבפה, עדיין נמצא בספק למשחק בעקבות השבר באף. למרות שדידייה דשאן ניסה להרגיע ואף רמז לגבי כשירותו של הכוכב: “נוודא שהוא יהיה נוכח”, בתקשורת הצרפתית כבר דיברו על תכנית המגירה של המאמן, במידה ואמבפה ייעדר.

על פי הדיווחים, דשאן והצוות שלו מכינים הפתעה להולנדים. אדריאן ראביו, שפתח במרכז השדה ב-0:1 על אוסטריה במשחק הקודם, צפוי להיות מוסט לעמדת הקיצוני השמאלי, כפי שתפקד בלז מטווידי במונדיאל 2018.

אדריאן ראביו ודידייה דשאן (רויטרס)אדריאן ראביו ודידייה דשאן (רויטרס)

ראביו אמור להיות זה שיעזור מבחינה הגנתית נגד האגף הימני החזק של האורנג’. הקשר בן ה-29 ינסה לעצור את דנזל דומפריס המהיר וצ’אבי סימונס המצוין, ויקווה לעשות עבודה טובה לפחות כמו מטווידי בגביע העולם ברוסיה, אז זה הסתיים בזכייה היסטורית של צרפת.

אמבפה ומטווידי במונדיאל 2018 (רויטרס)אמבפה ומטווידי במונדיאל 2018 (רויטרס)

מי שעתיד למלא את החלל החסר בקישור, הוא אורליאן טשואמני. שחקנה של ריאל מדריד לא שותף מול האוסטרים כיוון שחזר לא מזמן מפציעה, אך ככל הנראה דשאן יסמוך עליו להנהיג מאחור ביחד עם אנגולו קאנטה.

בצד השני, התקשורת בהולנד ניתחה מה צריך לעשות רונאלד קומאן כדי לנצח את הטריקולור: “המאמן צריך להשתמש בכל השחקנים שיש לו, לדאוג שכל הסגל יהיה בכושר מלא. תכנית המשחק צריכה להיות אמיצה וסבלנית”.

ההולנדים הזהירו: “צרפת נבחרת מצוינת שהנחילה לכתומים כמה הפסדים כואבים בשנים האחרונות. הצרפתים נותנים למשחק לזרום וליריבה להניע כדור, ואז כשמגיעה טעות, הם מסתערים בקטלניות. המשימה העיקרית של קומאן היא לא ליפול למלכודות הזאת”.

צפו: הצצה בלעדית למתחם של האיטלקים
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה