רוברטו באג’יו ומשפחתו היו קרבנות של שוד אלים. על פי דיווח שפורסם ב-’Corriere del Veneto’, בזמן שאגדת הכדורגל האיטלקי ובני ביתו צפו אמש (חמישי) במשחק בין איטליה לספרד במסגרת יורו 2024, לפחות חמישה שודדים חמושים פרצו לבית באלטווילה ויצ’נטינה ושדדו חפצים יקרי ערך.

“מיד עם כניסתם של השודדים לבית, ניסה באג’יו להתעמת עם אחד מהם. לאחר מאבק קצר מאוד השודד היכה אותו במצחו עם קת של אקדח וגרם לו לפציעה עמוקה. לאחר מכן הוא ובני משפחתו ננעלו בחדר, כשבזמן הזה השודדים הפכו כל חדר בבית וגנבו שעונים, תכשיטים וכסף”, נכתב באיטליה. 

כאשר שחקן העבר הבין כי השודדים עזבו, הוא פרץ את הדלת והזעיק את המשטרה. לאחר שהמשטרה גבתה ממנו עדות ולקחה את צילומי מצלמות האבטחה, הוא פונה לבית החולים ושם הוא נזקק לתפרים במצחו. באג'יו נשוי לאשתו אנדריאה כבר 34 שנים ולזוג 3 ילדים: ולנטינה, מתיה ולאונרד.

באיטליה מדווחים כי עדיין לא ידוע הסכום הכולל של החפצים שנגנבו, אך ללא ספק הפורצים היו מנוסים בהתחשב בדרכי הפעולה שלהם. “הם התכוננו לפריצה עד הפרטים הכי קטנים, הבחירה להיכנס לפעולה במהלך משחק של נבחרת איטליה לא הייתה אקראית כלל”, נכתב באיטליה. 

המפגש המרגש רוברטו באג׳יו. צפו בכתבה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה