פולין תפגוש הערב (שישי) ב-19:00 את אוסטריה במסגרת המחזור השני בבית ד’, כשהיא רוצה לרשום נקודות ראשונות ביורו 2024. מי שינסה לעזור לה לשמור על הסיכוי להעפיל לשמינית הגמר בפעם השנייה בתולדותיה, הוא רוברט לבנדובסקי כמובן.

עוד לפני תום המחצית במשחק ההכנה האחרון של הפולנים מול טורקיה, החלוץ נפצע, ירד לספסל והדאיג את כולם. לבנדובסקי החמיץ את ההתמודדות מול הולנד במחזור הקודם ובלעדיו פולין נכנעה 2:1 לכתומים. ובכל זאת, יש לפולנים סיבה להיות אופטימיים.

על פי הדיווחים האחרונים, מלך שערי הנבחרת בכל הזמנים צפוי לעלות אל כר הדשא באצטדיון האולימפי בברלין מול האוסטרים, ואף קיים סיכוי לא קטן שהוא יפתח בהרכב של המאמן מיכל פרוביירז.

רוברט לבנדובסקי (רויטרס)רוברט לבנדובסקי (רויטרס)

למרות המחשבה שאולי יפספס את הטורניר, לבנדובסקי החלים יחסית מהר מהפגיעה בשריר הירך הדו ראשי, פציעה שמוערכת בזמן החלמה של כשלושה שבועות לפחות. בתקשורת המקומית העלו את החשש מפציעה חוזרת ובחרו ברופא בכיר, ד”ר יאן שניידר, להתייחס לסיכונים.

“פציעות כאלה נגרמות בשל עומסים כבדים, במיוחד במהלך ריצה מהירה. הנזק הקודם מגביר את הסיכוי לפציעה חוזרת גם לאחר השיקום”, הסביר ד”ר שניידר. עם זאת, הרופא הפולני הדגיש: “אם לא מרגישים כאבים במהלך החלק העצים של האימון, השחקן רשאי לשחק במשחק”.

כמה יעלה לכם לרכוש כיסא מהקאמפ נואו?
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה