רגע לפני המשחק מול הולנד הערב (שישי, 22:00), אנטואן גריזמן התראיין והתייחס לפציעה של קיליאן אמבפה, להשוואה של החלוץ הצרפתי לכריסטיאנו רונאלדו, למצבם של הטריקולור, לרונאלד קומאן וגם לדידייה דשאן. כוכב אתלטיקו עדיין לא יודע אם החלוץ החדש של ריאל מדריד ייקח חלק במשחק הקרוב.

על אמבפה הוא אמר: "קיליאן בסדר. האף שלו קצת נפוח. נראה איך הוא ירגיש. הנבחרת כולה צריכה להסתגל אם אמבפה לא נמצא. אני לא יודע אם הוא ישחק או לא, הוא אחד השחקנים הטובים בעולם, וכמובן שזה ייראה אחרת אם הוא לא ישחק. נצטרך להתאים את עצמנו, המשחק מול אוסטריה היה פיזי והגבנו על המגרש”.

על רונאלד קומאן אמר: "רונאלד הוא מאמן שמאוד אהבתי. הוא תמיד אמר לי מה הוא באמת חושב, וזה לא המקרה של כל המאמנים בנבחרת הולנד. אני אוהב את סגנון המשחק שלהם. היו להם הרבה פציעות, הם איבדו שחקן מפתח כמו פרנקי דה יונג, שמבחינתי הוא השחקן הכי טוב בנבחרת שלהם. הולנד נבחרת שמנצלת את החוזקות שלה וזה תלוי בנו למצוא את החולשות שלה".

רונאלד קומאן (רויטרס)רונאלד קומאן (רויטרס)

על המפתח להצלחה של דשאן: “תמיד הייתה לו את היכולת לשנות משחקים טקטית. הוא גם מאמן שיודע לנהל היטב רגעי לחץ. אנחנו רואים את זה ומרגישים את זה בתוך חדר ההלבשה".

על ההשווא בין אמבפה לכריסטיאנו רונאלדו: "מה שאמבפה עושה עכשיו הוא יוצא דופן. מה שכריסטיאנו עשה זה משהו שלא נראה כמותו. צריך להפריד ביניהם. להבדיל ביניהם. תפסיקו להשוות את האחד לשני, כל אחד כותב את הסיפור שלו. אפילו עם ליאו מסי. לכל אחד יש את סגנון המשחק שלו, לכל אחד יש את הדרך שלו לעשות היסטוריה. צריך ליהנות משניהם. אני מקווה שאמבפה יזכה בגביע היורו הזה".

כריסטיאנו רונאלדו וקיליאן אמבפה (רויטרס)כריסטיאנו רונאלדו וקיליאן אמבפה (רויטרס)
בזמן היורו: לאמין ימאל עושה שיעורי בית
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה