כריסטיאנו רונאלדו ממשיך להוכיח לכולם כי במקרה שלו גיל הוא רק מספר. אחרי שכבש שלושער בניצחון האחרון של אל נאסר, הכוכב הפורטוגלי הבקיע הערב (שלישי) שוב שלושה שערים בניצחון 0:8 על אבחא קלאב, כשהפעם עשה זאת כבר במחצית הראשונה עם שתי בעיטות חופשיות.

הפורטוגלי העלה את אל נאסר ליתרון כבר בדקה ה-12 כשבעט בעיטה חופשית מסף הרחבה אל הרשת ו-8 דקות לאחר מכן הוא השלים צמד בעיטות חופשיות כשבעט מכ-20 מטרים אל החיבורים השמאליים. רונאלדו מסר לסאדיו מאנה שכבש לאחר מכן בדקה ה-33, אך זה לא נרשם לו כבישול לאחר ששוער היריבה נגע בכדור. 

עוד לפני המחצית, הכוכב השלים שלושער בדקה ה-42 כשנשלח לאחד על אחד ועם צ’יפ אדיר הקפיץ מעל השוער אל הרשת. דקה בלבד חלפה ואל נאסר המשיכה להתעלל ביריבה עם החמישי, הפעם רונאלדו רשם בישול שנרשם על שמו כשנותר באחד על אחד ובחר לפרגן לאל סולימאן שכבש. לאחר מכן, CR7 הוחלף במחצית של המשחק.

אבדולרחמן גהאריב כבש את השישי בדקה ה-51 ואבדולעזיז אל עליווה המחליף קבע את התוצאה עם צמד (63 ו-86) גדול. רונלאדו עלה למאזן של 28 שערים ו-10 בישולים בליגה הסעודית והוא מוביל את טבלת הכובשים, כשאלכסנדר מיטרוביץ’ מאל הילאל, שנפצע במשחק האחרון, במקום השני עם 22 שערים. 

רונאלדו הגיע ל-885 שערים בקריירה ובעונה הבאה יוכל להגיע ל-900 שערים, כשהוא כמובן כבר בשלב הזה הכובש הגדול ביותר בכל הזמנים. כאמור, מדובר בשלושער השני ברציפות של CR7 שהעלה את מאזנו ל-36 שערים ו-13 בישולים ב-35 משחקים העונה בכל המסגרות.

בנוסף, אל הילאל המוליכה גברה 0:3 על אל אח’דוד והמשיכה להגדיל את רצף הניצחונות הגדול אי פעם בכדורגל עם ה-31 שלה ברציפות. סאלח אל-שהרי, שהחליף את מיטרוביץ’ הפצוע, כבש ראשון בדקה ה-16, מלקום הכפיל בדקה ה-66 וסאלם אל דאוסורי קבע את התוצאה שבע דקות לאחר מכן. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה