ברצלונה ראתה את ריאל מדריד מועדת ועסוקה עם שערוריית השיפוט של חסוס חיל מנסאנו, אבל כל זה לא עניין את הקטלונים שידעו שניצחון על אתלטיק בילבאו – והם מצמקים את הפער. אבל רצונות לחוד ומציאות לחוד, הסטטוס קוו בין ריאל לבארסה נשמר אחרי שהאלופה סיימה ב-0:0 בסן מאמס.

“איבדה את ההזדמנות”, זעקה הכותרת ב’מונדו דפורטיבו’. “ברצלונה קיבלה הזדמנות להוסיף דלק למאבק האליפות ולעקוף אפילו את ג’ירונה, אבל הבחורים של צ’אבי לא יכלו לקבוצה הבאקסית הממושמעת, כשבנוסף גם איבדו שני שחקני מפתח לפציעות”. ב’מארקה’ המשיכו: “ברצלונה לא החייתה את לה ליגה”.

ב’ספורט’ הקטלוני היו אכזריים עוד יותר: “ברצלונה נתנה לרכבת האליפות להמשיך לנסוע. מתנה לריאל מדריד ניתנה בסן מאמס”. ב’אס’ המשיכו: “התפטרות בסן מאמס, בארסה פספסה הזדמנות מזהב”. רק שאומרים שצרות באות בצרורות, ואכן זה היה המצב גם במשחק של אלופת ספרד מול בילבאו.

לא לוקחת: בארסה עם תיקו מאכזב מול בילבאו

במחצית הראשונה הקבוצה איבדה שני שחקני מפתח, כשפרנקי דה יונג פונה על אלונקה ופדרי הוחלף ומירר בבכי על הספסל. במועדון מודאגים לקראת גומלין שמינית גמר ליגת האלופות מול נאפולי, וגם לקראת המשך העונה. 

בספרד מאמינים שההולנדי סובל מנקע משמעותי בקרסול ברגלו הימנית, כאשר הפציעה של הספרדי ברגלו הימנית משמעותית יותר. לפי התקשורת יש סיכוי קטן שדה יונג ישחק בגומלין האלופות (צ’אבי הספיק לשלול זאת), כששיתופו של פדרי נשלל לחלוטין.

פרנקי דה יונג יורד מהמגרש (רויטרס)פרנקי דה יונג יורד מהמגרש (רויטרס)

הפציעה של דה יונג, שחגג 150 משחקי ליגה בברצלונה (210 בסך הכל) היא במיקום שזהה למיקום בו נפגע בסוף 2023, כשנעדר בין ספטמבר לנובמבר. פדרי מנגד עזב את המגרש בדמעות וזו פציעתו השמינית כשחקן בארסה, והשישית בשריר. הכל מצביע על כך שייעדר לכל הפחות מספר שבועות.

בספרד כן סיפקו חדשות טובות מסוימות, כאשר למרות שזו הפציעה השלישית של פדרי באותו האזור העונה (החמיץ כבר 15 משחקים העונה) הוא לא צפוי לעבור ניתוח לפי דיווח ב-’RAC1’. בשלוש העונות שלו בברצלונה, הפציעות שלו גרמו לו להחמיץ לא פחות מ-60 משחקים.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה