ברצלונה ככל הנראה נפרדה אמש (ראשון) באופן כמעט ודאי מתואר האליפות, אחרי שסיימה ב-3:3 ביתי מול גרנאדה מהתחתית שהובילה פעמיים. הקבוצה של צ’אבי רחוקה כעת 10 נקודות מריאל מדריד שבפסגה. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, שודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV, פרטנר TV ו-FreeTv.

בתקשורת הספרדית עסקו בשני דברים עיקריים, העובדה שהקטלונים נראו לא טוב וככל הנראה לא יזכו בתואר, והעובדה שלאמין ימאל היה מצוין וכבש צמד. ב’אס’ נכתב: “הילד הציל מקטסטרופה. לאמין ימאל חילץ נקודה לברצלונה חסרת כוח. האימפריה הקטלונית תלויה ביצירתיות של הילד בן ה-16, שהגולים שלו מנעו אסון של ממש בדרך לנקודה עצובה”.

“ברצלונה תלויה בילד בן 16”, הוסיפו ב’מארקה’, “לאמין ימאל הביא את הקסם, אבל זה לא הספיק. הוא ברגע הכי טוב שלו העונה, זו הפעם השישית ברצף שפתח בהרכב וכשהכדור אצלו, דברים קורים. כמה מעט התחשבות מהקולגות שלו”, הוסיפו.

ימאל מציל את בארסה ב-3:3 משוגע עם גרנאדה

בתקשורת הספרדית אף טענו לעבירה בשער השלישי של ברצלונה, כששופט העבר איטורלדה גונסאלס טען שכשלאמין ימאל חטף את הכדור מחוסה קאייחון רגע לפני שבעט פנימה, הוא הכשיל אותו: “הוא הפיל אותו והכה אותו ברגל”, טען.

הכשיל? לאמין ימאל (צילום מסך)הכשיל? לאמין ימאל (צילום מסך)

בתקשורת הקטלונית כאבו את התיקו: “הגאונות של לאמין ימאל לא הספיקה כדי להשפיע על האלופה. הוציא שפן מהכובע עם השער מחוץ לרחבה”. השחקן הצעיר קיבל את הציון 8. הנער אגב הפך לצעיר ביותר בהיסטוריית לה ליגה שמבקיע צמד, בגיל 16 ו-213 ימים, והצעיר ביותר שמגיע למעורבות ישירה ב-10 שערים בספרד.

ב’מונדו דפורטיבו’ התייחסו בעיקר ליכולת הקולקטיבית: “ברצלונה המאכזבת מתנתקת מלה ליגה. כל העונה אותו הדבר, בארסה ספגה מול קבוצה שמתחת לקו האדום ואולי סיימה סופית את מרוץ האליפות. שוב אי אפשר לסמוך על הקבוצה הזאת”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה