בהמשך לדיווחים האחרונים מהתקשורת הספרדית על מועד הצגתו של קיליאן אמבפה בסנטיאגו ברנבאו כשחקן החדש של ריאל מדריד, הקבוצה הודיעה היום (רביעי) כי החלוץ שסיים את דרכו בחצי גמר היורו עם נבחרת צרפת יוצג בעוד שישה ימים, ב-16.7, בשעה 13:00.

הלבנים אישרו שנשיא המועדון פלורנטינו פרס יקבל את הכוכב במשרדי המועדון לטקס חתימה רשמית על החוזה שלו לחמש השנים הבאות. לאחר ההצגה על הבמה הגדולה במדריד מול כ-80,000 צופים נלהבים, החלוץ ידבר במסיבת עיתונאים חגיגית.

בהצגתו יעלה אמבפה לסנטיאגו ברנבאו לראשונה כשחקן ריאל מדריד. הצפי הוא ששיא הנוכחות להצגה שנקבע על ידי כריסטיאנו רונאלדו ב-2009 יישבר. בטקס יוקרנו ביצועיו של אמבפה ויוזנק עידן חדש באלופת אירופה.

אמבפה הצעיר עם רונאלדו במתחם (הטוויטר של אמבפה)אמבפה הצעיר עם רונאלדו במתחם (הטוויטר של אמבפה)

בתוך כך, הכוכב יעבור בדיקות נוספו באפו וייבחנו האם הוא יצטרך לעבור ניתוח או לא. הכוכב שיחק מול ספרד ללא מסיכה ולפני חודש יולי הוא עדיין נחשב לשחקן פ.ס.ז' כך שבריאל לא היו יכולים לבדוק אותו, אבל כעת כשהוא שייך בלעדית ללבנים, רופאי המועדון יוכלו לקבל החלטות ביחד איתו האם לבצע התערבות כירורגית.

כזכור, המשחק הרשמי הראשון של הלבנים יהיה מול אטאלנטה בסופר קאפ האירופי, כאשר אמבפה יחמיץ את מחנה האימונים של הקבוצה בארצות הברית ואמור לערוך את הבכורה מול האיטלקים ב-14.8, כשזמן קצר לאחר מכן גם תחל הליגה הספרדית.

בנוסף הכריזו בריאל על מספר שינויים במספרי החולצה. אדוארדו קמאבינגה שלבש את המספר 12 עבר לספרה 6, פדריקו ואלוורדה החליף מ-15 ל-8, אורליאן טשואמני עבר מהמספר 18 ל-14 וארדה גולר שלבש את המספר 24 עבר ל-15. חסוס ואייחו ילבש כרגע את המספר 18 וקיליאן אמבפה כמובן 9.

הסיפור האמיתי מאחורי התמונה של מסי וימאל
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה