החתימה של דן שמיר כמנהל מקצועי בהפועל ירושלים ממשיכה לעורר סערה ענקית בין מחזיקת הגביע לבני הרצליה. ל-ONE נודע כי יונתן אלון, מאמן האדומים, קיים שיחה עם יו”ר מכבי רעננה, דרור גרבינסקי, כדי לקבל מידע על המעבר של יהוא אורלנד מהקבוצה להרצליה.

בניגוד למעבר של שמיר, שהקבוצה מהשרון טוענת כי בוצע שלא בהסכמתה ותוך מצג שווא, העברתו של אורלנד להרצליה נעשתה בהסכמה של רעננה, אשר נתנה את ברכת הדרך למהלך. אתמול (חמישי) הקבוצה מהליגה הלאומית גם הוציאה הודעת הבהרה בנושא של אורלנד.

“בניגוד למספר פרסומים שהיו, אנו מדגישים כי מאמן הקבוצה, יהוא אורלנד, קיבל את ברכת הדרך ושוחרר מהקבוצה לפני שחתם בהרצליה”, נכתב בהודעה של מכבי רעננה כהבהרה על הפרסומים השונים. “הנהלת המועדון עושה את מירב המאמצים למנות מאמן חדש בהקדם”.

יהוא אורלנד (לילך וייס)יהוא אורלנד (לילך וייס)

כאמור, אלון פנה לרעננה לא כדי להציע את עצמו כמאמן, אלא כדי לברר על הליך המעבר של אורלנד להרצליה. ברעננה, אגב, אמרו בחיוך כי אם היה מציע את עצמו לתפקיד, היו לוקחים אותו. במועדון מהליגה הלאומית ציינו אף כי אורלנד שוחרר להרצליה ברצון וללא תמורה.

גורם בהרצליה מסר בתגובה: “יונתן אלון כנראה שכח שהוא עכשיו מאמן כדורסל ולא עסקן. מוטב שיעסוק באימון ולא בשידול אנשי מקצוע תחת חוזה בקבוצות אחרות לעבור ולעבוד בהפועל ירושלים.

“עצוב לנו על ההתעסקות של אלון בקבוצתנו ובניסיון מאולץ שלו לייצר השוואה בין המעבר של דן שמיר, שעבר לירושלים ללא ידיעתנו תוך הצגת מצג שווא שקרי שהוא רוצה לקחת פסק זמן מעולם הכדורסל, לבין המעבר של יהוא אורלנד שהתנהל בצורה הכי נקייה וישרה מול קבוצתו וקיבל את ברכת הדרך מרעננה לנהל מו”מ ולחתום בהרצליה, דבר שאם לא היה קורה לא היינו מדברים איתו בכלל”.

דן שמיר (שחר גרוס)דן שמיר (שחר גרוס)

מהפועל ירושלים נמסר בתגובה: “הפועל ירושלים עומדת בפני קיץ מאתגר ומלא בבשורות. הבאנו שני אנשי מקצוע מהרמה הגבוהה ביותר לתפקיד המנהל המקצועי ולתפקיד המאמן הראשי. הפוקוס שלנו נתון כל כולו לבניית הקבוצה, להשקעה במחלקת הפרפורמנס החדשה, לפיתוח שיתופי פעולה ובהשקת מכירת המנויים שתצא לדרך בשבוע הבא”.

מושלמת: 73:82 למכבי ת"א על הפועל ירושלים
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה