כפי שפורסם ב-ONE, איתי מושקוביץ הצטרף לעירוני רמת גן בחוזה עד לסוף העונה הבאה. הגארד הישראלי חתם בקבוצה של שמוליק ברנר על חוזה עד לסוף העונה הבאה, כאשר בקיץ לשחקן תהיה אופציית יציאה לחו״ל או לאחת משלוש הגדולות בארץ, תמורת ביי אאוט שאותו יצטרך לשלם.

חן שניידרמן, יו"ר מכבי עירוני רמת גן, אמר לאחר חתימת ההסכם: "החתמה של שחקן מוכשר כמו איתי היא עוד הצהרת כוונות מקצועיות שלנו העונה ובכלל. איתי היה מבוקש בתחילת העונה על ידי מחצית מקבוצות הליגה וגם לאחרונה היו שלוש ארבע קבוצות שגילו בו עניין, בינהן, כאלה המשחקות באירופה.

“העובדה שאיתי העדיף להצטרף אלינו, מראה שאנחנו עושים כנראה משהו נכון. כמועדון המכוון להיות ברמות הגבוהות ביותר בארץ ולהשתלב כבר בעונה הבאה באירופה אנו זקוקים  לסגל עמוק, טוב ומוכשר כדי לעמוד במטרות והיעדים המקצועיים שלנו העונה ובעתיד".

איתי מושקוביץ' בפעולה (איציק בלניצקי)איתי מושקוביץ' בפעולה (איציק בלניצקי)

הגארד הישראלי שבקיץ האחרון היה מועמד להפועל ירושלים והיה כבר נראה סגור בקבוצה מהבירה, אך השיחות ביניהם נפלו ובסופו של דבר בחר בעירוני רמת גן וחתם בקבוצה של שמוליק ברנר.

איתי מושקוביץ שרק בקיץ האחרון עבר להפועל חיפה אחרי שנתיים בהפועל גליל עליון, יעבור באופן רשמי בשעות הקרובות לעולה הטרייה לליגת העל, מכבי רמת גן, שחווה עד כה עונה מופלאה הכוללת מקום שלישי בליגה עם עשרה ניצחונות ורק חמישה הפסדים.

מושקוביץ היה פצוע רוב העונה והספיק לשחק במדי הפועל חיפה רק ארבע משחקים בהם קלעשש נקודות ב-13.5 דקות בממוצע. מושקוביץ מצטרף לחבורה הישראלית של שמוליק ברנר שכוללת את: אדם אריאל (קפטן), כרם משעור, הראל דדון, ג'ורדן כהן, בניה סרור ויובל שניידרמן (פצוע).

לאחר החתמתו של מושקוביץ’, מכבי רמת גן הודיעה כי אלכס המליטון שוחרר ממכבי עירוני רמת גן: “רמת גן מודה להמליטון על תרומתו לקבוצה ומאחלת לו בהצלחה בהמשך הדרך”. הרכז יעבור להפועל חיפה בחוזה עד לסוף העונה. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה