הפועל חולון השיגה את החיזוק אליו שאפה בשבועות האחרונים. קבוצתו של עמית שרף שסובלת ממכת פציעות שכוללת ארבעה שחקנים, כאשר אפילו עוד לפני כן במועדון ביקשו לחזק את הקו האחורי לקראת המשך העונה, החתימה היום (ראשון) רשמית את טאג'היר מקול (29, 1.96), שהגיע מקיירנס טייפנס. 

עמית שרף אמר על ההחתמה: “אני שמח מאוד על ההצטרפות של טאג'יר לקבוצה. מדובר בשחקן מיוחד מאוד, גארד גדול ואתלט שיכול לשמור על כמה עמדות. בהתקפה הוא שחקן מעבר מצויין, מגיע לצבע ויכול לסיים ולייצר לאחרים. אני שמח ומודה להנהלה על העבודה האינטנסיבית והרצון לחזק את הקבוצה ולהעמיד את הסגל החזק ביותר שאפשר”.

מקול החל את הקריירה המקצוענית שלו בליגת הפיתוח של ה-NBA לאחר שלא נבחר בדראפט, שם עבר בין קבוצות הפיתוח של ברוקלין אטלנטה ושל אורלנדו, עימה זכה באליפות כאשר הוא נבחר לחמישיית העונה בהגנה.

התחנה הראשונה שלו מחוץ לארצות הברית הייתה בצרפת באורליאן ולאחרן מכן עבר לאוסטרליה שם שיחק בקיירנס. מקול עוד עבר לאוטאגו נאגטס הניו זילנדית, כשלאחר מכן שב לקיירנס ועם תום העונה הסדירה עבר לפרובנס בצרפת. 

הגארד האמריקאי העמיד ממוצעים מרשימים בליגה האוסטרלית, כאשר ב-23 משחקים בהם שותף הוא קלע 16.96 נקודות בממוצע, הוריד 4.83 ריבאונדים, מסר 5.3 אסיסטים וחטף 1.87 כדורים.

שחקן הכנף האמריקאי יצטרף לחולוניה שעדיין חסרה את שון דאוסון, סי ג'יי האריס, ג'אסטין סמית' ואת דרו קרופורד. השלושה הראשונים סובלים מפציעות בשריר הירך האחורי בעוד שקרופורד סובל מנקע בקרסול.

ספיד עושה עבירה קשה על קאקא במשחק ידידות
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה