מכבי ת"א בעיצומו של קיץ רווי שינויים. לא מעט שחקנים עזבו את הצהובים בראשות לורנזו בראון ו-ווייד בולדווין, אחרים כבר חתמו כמו ליוואי רנדולף, ג’יילן הורד ו-ווניין גבריאל, והיום (רביעי) בולדווין חתם רשמית בקבוצה חדשה.

הוא ימשיך לשחק בצהוב-כחול, אבל בזה של פנרבחצ’ה. הטורקים הכריזו רשמית על צירוף בולדווין בסגנון משחק הווידאו, ‘GTA’ וכתבו: “אנחנו מייחלים שהרכש יתרום למועדון ולבולדווין ומקווים שהעונות שלו כאן יהיו מלאות ניצחונות בצהוב-כחול".

מכבי ת"א עצמה נפרדה מבולדווין עם תמונה שהועלתה לרשתות החברתיות, בה הופיעו שלל רגעים של הכוכב בצהוב, כולל צלחות האליפות – לצד הכיתוב: “תודה”.

בולדווין נפרד ממכבי כבר לפני שלושה שבועות כשכתב : “קשה אפילו לאסוף את המחשבות על השנתיים האחרונות שלי, השנתיים הטובות ביותר בחיים שלי. מצאתי בית, מצאתי חברים לקבוצה, מצאתי מאמנים ומצאתי אנשים שבאו מחויבים כדי לתת שמחה בכל פעם שנכנסים בדלת, לא משנה איפה היינו.

“משפחה זו משפחה בלי קשר לתנאים וכל עוד כולם ביחד. לצערי, הנסיבות גרמו לי לבחור בין שתי דרכים, בין שתי אהבות שלי. אני רוצה להודות למכבי ת”א ולישראל על חוויה מדהימה, יש לכם מקום מיוחד מאוד בלב שלי. יאלה מכבי”.

צפו בווניין גבריאל בימיו במכללת קנטאקי
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה