מכבי ת”א הודיעה היום (שישי) רשמית כי נענתה להזמנתה של אולימפיאקוס ותקיים נגדה משחק ידידות חגיגי ב-6 בספטמבר בפיראוס. מדובר במשחק הוקרה מיוחד לכוכבה לשעבר של המעצמה היוונית, יורגוס פרינטזיס.

פרינטזיס שיחק במדי אולימפיאקוס 17 עונות עד לפרישתו בקיץ 2022 וזכה עמה בשתי אליפויות אירופה. במהלך המשחק, יפרישו האדומים-לבנים את הגופיה מספר 15 של פרינטזיס ויתלו אותה בתקרת היכל השלום והאחווה.

יו”ר מכבי ת”א, עו”ד שמעון מזרחי, התייחס להשתתפות: “מועדון הכדורסל מכבי תל אביב מקבל בכבוד את ההזמנה של אולימפיאקוס לקחת חלק במשחק ההוקרה ליורגוס פרינטזיס שפרש לאחרונה”.

שמעון מזרחי (אורן בן חקון)שמעון מזרחי (אורן בן חקון)

“פרינטזיס הפך לסמל של המועדון מפיראוס ברבות השנים וזכה עמה בשני תארי יורוליג רצופים תוך שהוא משלב חוכמת משחק ויכולת. הוא גם היה עמוד תווך בנבחרת יוון בשנותיו כשחקן. נתראה בקרוב”, הוסיף.

“זה כבוד גדול עבור מכבי תל אביב לקבל הזמנה להשתתף במשחק ההוקרה ליורגוס פרינטזיס”, אמר מאמן הצהובים, עודד קטש, “מדובר בשחקן שהותיר חותם על הכדורסל האירופאי בכלל ועל המועדון שלו אולימפיאקוס בפרט”.

“כל אוהד כדורסל זוכר את סל הניצחון שלו בגמר היורוליג ב-2012 ועוד קליעות גדולות רבות אחרות. הוא היה שחקן חכם עם טאץ’ נהדר שתמיד ראה מהלך אחד קדימה. אני מברך אותך, יורגוס”, סיכם המאמן.

בושה: דגלי פלסטין הונפו במשחק הנבחרת
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה